RU

Закликав захопити державну владу: у Дніпрі чоловік підтримував військову агресію проти України

Читать на русском

Читать на русском
Закликав захопити державну владу: у Дніпрі чоловік підтримував військову агресію проти України
Чоловіку повідомили про підозру

СБУ викрила дніпрянина, який мав антиукраїнські переконання. Колишній підприємець закликав до захоплення державної влади в Україні та підтримував військову агресію проти нашої країни. Деструктивний контент він публікував у себе на сторінці у забороненій соцмережі. 

Інформацію та картинки, переважно, брав з проросійських каналів та пропагандистських інтернет-ресурсів. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію СБУ

Усе через те, що колишній підприємець був невдоволений власним життям та звинувачував у цьому керівництво України. На його думку, зміна чинної влади на прокремлівських маріонеток суттєво б покращила його ситуацію.

“Крім того, у власних коментарях ворожий поплічник дякував російському диктатору за розпочату війну в Україні й закликав його “звільнити” країну від нацизму. Призначена лінгвістична експертиза підтвердила наявність публічних закликів до насильницької зміни та повалення конституційного ладу в країні”, — йдеться у повідомленні. 

Так, під час проведення слідчих дій поліцейські вилучили комп’ютерну техніку, яку чоловік використовував у протиправній діяльності.

Проросійському прихильнику повідомили про підозру за статтею 190 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що у Дніпрі затримали російського агента, який видавав себе за військового. Писали ми й про те, що у Дніпрі парафіянин УПЦ МП підтримував “сво” та героїзував російську армію. Також читайте, що житель Дніпропетровської області “збагачував” криміналітет російською зброєю.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.