RU
Головна
Дніпро
13:44, 28 Листопада
Информатор UA

Интро

У понеділок, 28 листопада, о 16:00 відбудеться засідання Комітету ВРУ, на якому буде розглянуто законопроект N 5655 про реформування системи містобудування. Цей документ передбачає, що забудовники будуть контролювати самі себе, а громада та органи місцевого самоврядування, не зможуть впливати на те, що і де будують,- пише Інформатор із посиланням на депутата міськради Дніпра і волонтера Артема Хмельникова.  “Цей законопроект, це законопроект проти громад і розвитку міст. Приватні ДАБК, які вводяться цим актом, це лише «вишня на вершки», багато речей просто дають забудовникам «варваським методом» вести будівельну діяльність. Цей законопроект тупо лобістський і проти міст. Тепер містяни міська влада і міський голова не зможуть  керувати процесом будівництва у місті. Ця “реформа” - крок проти громад і міст”,- зазначив Хмельников. Що змінить законопроект N 5655 Законотворці пропонують встановити для забудовників приватний контроль. Простою мовою забудовник може створити собі свою фірму, яка і буде "контролювати" його діяльність. Ні прокуратура, ні органи місцевого самоврядування не будуть брати у цьому участь. Законопроєкт суттєво обмежує перелік підстав, які дозволяють знести самобуд. Правоохоронці не зможуть ініціювати перевірку, якщо законодавчу ініціативу ухвалять в такому вигляді. Шкодить задум і архітекторам: якщо раніше один архітектор робив проєкт і відповідав за його нагляд, то тепер ніщо не заважає забудовнику, маючи авторські права, замінити архітектора на будь-якому етапі.  Раніше ми писали, що в Дніпрі на місці будинку торгівлі планують звести мікрорайон. Також ми писали, що Артем Хмельников показав відео роботи 231-го Дніпровського батальйону ТрО. Платон Бережний

“Законопроект проти громад і розвитку міст”: Артем Хмельников про можливі зміни в системі містобудування

Читать на русском

Читать на русском
“Законопроект проти громад і розвитку міст”: Артем Хмельников про можливі зміни в системі містобудування
Комітет ВРУ розглядатиме законопроект

У понеділок, 28 листопада, о 16:00 відбудеться засідання Комітету ВРУ, на якому буде розглянуто законопроект N 5655 про реформування системи містобудування.

Цей документ передбачає, що забудовники будуть контролювати самі себе, а громада та органи місцевого самоврядування, не зможуть впливати на те, що і де будують,- пише Інформатор із посиланням на депутата міськради Дніпра і волонтера Артема Хмельникова. 

“Цей законопроект, це законопроект проти громад і розвитку міст. Приватні ДАБК, які вводяться цим актом, це лише «вишня на вершки», багато речей просто дають забудовникам «варваським методом» вести будівельну діяльність. Цей законопроект тупо лобістський і проти міст. Тепер містяни міська влада і міський голова не зможуть  керувати процесом будівництва у місті. Ця “реформа” - крок проти громад і міст”,- зазначив Хмельников.

Що змінить законопроект N 5655

Законотворці пропонують встановити для забудовників приватний контроль. Простою мовою забудовник може створити собі свою фірму, яка і буде "контролювати" його діяльність. Ні прокуратура, ні органи місцевого самоврядування не будуть брати у цьому участь. Законопроєкт суттєво обмежує перелік підстав, які дозволяють знести самобуд. Правоохоронці не зможуть ініціювати перевірку, якщо законодавчу ініціативу ухвалять в такому вигляді. Шкодить задум і архітекторам: якщо раніше один архітектор робив проєкт і відповідав за його нагляд, то тепер ніщо не заважає забудовнику, маючи авторські права, замінити архітектора на будь-якому етапі. 

Раніше ми писали, що в Дніпрі на місці будинку торгівлі планують звести мікрорайон. Також ми писали, що Артем Хмельников показав відео роботи 231-го Дніпровського батальйону ТрО.

Платон Бережний

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.