Збірна України на останніх хвилинах вирвала перемогу у Північної Македонії

Матч завершився перемогою України з рахунком 3:2

16 червня збірна України з футболу зіграла в групі C свій другий матч у відборі на Євро-2024. Наші спортсмени зустрілися з Північною Македонією. Гра розпочалася о 21:45.

Матч завершився перемогою України з рахунком 3:2. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Інформатор Україна

Весь час гра проходила напружено. На 11 хвилині першого тайму Північна Македонія зробила дуже небезпечний випад, але Несторовскі у боротьбі із Забарним пробив у протилежний від воріт бік. Зкидки на суперника, на щастя, також не вийшло. На 27-й хвилині був ще один напружений момент Дуже неакуратно зіграв Забарний із Трайковські у штрафному. На щастя, сам Ілля і виправився, перевівши матч на кутовий. І після саме цього кутового Матвієнко зіграв рукою. І арбітр призначив пенальті.

Барді впевнено розвів Трубіна і м'яч по різних кутках. Рахунок стає 1:0. На 39-й хвилі Ельмас застав зненацька Трубіна і пробив м’як у наші ворота. Рахунок став 2:0.

Після перерви противники обмінювалися ударами. І на 62-й хвилині Забарний замикає подачу із кутового і рахунок стає 2:1. На 66-й хвилині Мудрик у фірмовому сольному проході не помітив суперників та прострілив у вільну зону. Першим на м'ячі виявився Конопля, який влучним ударом відправив м'яч у дальній кут. 2:2. На останніх хвилинах Мудрик шикарним пасом створив момент для Циганкова, а оборона північномакедонців так узялася ловити його в офсайд, що Віктор зміг без проблем пробити головою. 3:2 на користь Збірної України.

Нагадаємо, раніше ми писали, як збірна України з футболу зіграла з Німеччиною. Також читайте, що паралімпійська Збірна України з футболу вшосте в історії стала чемпіоном Європи. Крім цього, Інформатор повідомляв, як збірна України зіграла зі збірною Франції.