RU
Головна
Дніпро
08:52, 25 Січня
Информатор UA

Интро

Валентин Резніченко пішов із посади голови Дніпропетровської ОВА. Про відповідне рішення стало відомо 24 січня. Окрім Резніченка, у відставку подали ще 4 голови ОВА. Валентин Резніченко пішов із посади за власним бажанням. У вівторок, 24 січня, після ухвалення рішення Кабміном на сайті президента України з'явився відповідний указ. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сайт ПУ.  В опублікованому указі №37/2023 Зеленський підтримав відставку Валентина Резніченка з посади голови Дніпропетровської ОВА згідно з поданою ним заявою. Кадрові перестанови 24 січня Раніше Інформатор повідомляв, що голова Дніпропетровської ОВА подав у відставку. Окрім Резніченка з посади пішли голови Запорізької (Олександр Старух), Київської (Олексій Кулеба), Сумської (Дмитро Живицький) та Херсонської (Ярослав Янушевич) обласних військових адміністрацій.  Окрім цього рішення Кабмін ухвалив відставку Вячеслава Шаповалова – заступника Міністра оборони України, Івана Лукерю – заступника Міністра розвитку громад та територій України, В'ячеслава Негоду – заступника Міністра розвитку громад та територій України, Віталія Музиченка – заступника Міністра соціальної політики України.  Водночас на посаду заступника Міністра економіки України призначили Олексія Соболєва. Також з посади пішов заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко. Зеленський підтримав його відставку відповідним указом. Тимошенко очолював цю посаду з 2019 по 2023 роки. 

Зеленський підтримав відставку Резніченка з посади голови Дніпропетровської ОВА

Читать на русском

Читать на русском
Зеленський підтримав відставку Резніченка з посади голови Дніпропетровської ОВА
Валентин Резніченко пішов з посади за власним бажанням

Валентин Резніченко пішов із посади голови Дніпропетровської ОВА. Про відповідне рішення стало відомо 24 січня. Окрім Резніченка, у відставку подали ще 4 голови ОВА.

Валентин Резніченко пішов із посади за власним бажанням. У вівторок, 24 січня, після ухвалення рішення Кабміном на сайті президента України з'явився відповідний указ. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сайт ПУ. 

В опублікованому указі №37/2023 Зеленський підтримав відставку Валентина Резніченка з посади голови Дніпропетровської ОВА згідно з поданою ним заявою.

Кадрові перестанови 24 січня

Раніше Інформатор повідомляв, що голова Дніпропетровської ОВА подав у відставку. Окрім Резніченка з посади пішли голови Запорізької (Олександр Старух), Київської (Олексій Кулеба), Сумської (Дмитро Живицький) та Херсонської (Ярослав Янушевич) обласних військових адміністрацій. 

Окрім цього рішення Кабмін ухвалив відставку Вячеслава Шаповалова – заступника Міністра оборони України, Івана Лукерю – заступника Міністра розвитку громад та територій України, В'ячеслава Негоду – заступника Міністра розвитку громад та територій України, Віталія Музиченка – заступника Міністра соціальної політики України. 

Водночас на посаду заступника Міністра економіки України призначили Олексія Соболєва. Також з посади пішов заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко. Зеленський підтримав його відставку відповідним указом. Тимошенко очолював цю посаду з 2019 по 2023 роки. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.