RU
Головна
Дніпро
08:57, 6 Грудень
Информатор UA

Интро

У понеділок, 5 грудня, війська рф здійснили нову ракетну атаку на об’єкти критичної інфраструктури Україні. Через це у Дніпрі та області застосовані екстрені відключення світла. Наразі стабілізаційні графіки не діють.  Підготуйте свічки, ліхтарики та зарядіть всі гаджети. Про це повідомляє Інформатор з посиланням ДТЕК “Дніпровські електромережі”.  “Ми повернемось до стабілізаційних графіків, щойно ситуація в енергосистемі стабілізується”, — йдеться у повідомленні. Відключення світла у Дніпрі та області  5 грудня росіяни вчергове обстріляли Україну. Під їхнім прицілом опинилися енергооб’єкти країни. Та завдяки нашим Захисникам та силам ППО ворогу не вдалося занурити українців у темряву та холод. Енергосистема продовжує функціонувати та в деяких регіонах владі довелося застосувати екстрені відключення світла. Це допоможе збалансувати систему та уникнути аварій. Влада почала готуватися до будь-яких сценаріїв та розгорнула “Пункти незламності”. Тут люди можуть зігрітися, підключитися до Інтернету та підзарядити телефони. Також на лівому березі роблять свердловини, а на правому — встановлюють ємності з технічною водою.  Інформатор повідомляв, як придбати Starlink із мінімальними витратами та привезти його в Україну. Раніше ми писали, чи штрафуватимуть у Дніпрі за неправильне паркування під час блекауту. Також читайте, чи був вже блекаут у Дніпрі та області.

Без графіків: у Дніпрі та області запроваджені екстрені відключення світла

Читать на русском

Читать на русском
Без графіків: у Дніпрі та області запроваджені екстрені відключення світла
У Дніпрі та області запроваджені екстрені відключення світла

У понеділок, 5 грудня, війська рф здійснили нову ракетну атаку на об’єкти критичної інфраструктури Україні. Через це у Дніпрі та області застосовані екстрені відключення світла. Наразі стабілізаційні графіки не діють. 

Підготуйте свічки, ліхтарики та зарядіть всі гаджети. Про це повідомляє Інформатор з посиланням ДТЕК “Дніпровські електромережі”. 

“Ми повернемось до стабілізаційних графіків, щойно ситуація в енергосистемі стабілізується”, — йдеться у повідомленні.

Відключення світла у Дніпрі та області 

5 грудня росіяни вчергове обстріляли Україну. Під їхнім прицілом опинилися енергооб’єкти країни. Та завдяки нашим Захисникам та силам ППО ворогу не вдалося занурити українців у темряву та холод. Енергосистема продовжує функціонувати та в деяких регіонах владі довелося застосувати екстрені відключення світла. Це допоможе збалансувати систему та уникнути аварій. Влада почала готуватися до будь-яких сценаріїв та розгорнула “Пункти незламності”. Тут люди можуть зігрітися, підключитися до Інтернету та підзарядити телефони. Також на лівому березі роблять свердловини, а на правому — встановлюють ємності з технічною водою

Інформатор повідомляв, як придбати Starlink із мінімальними витратами та привезти його в Україну. Раніше ми писали, чи штрафуватимуть у Дніпрі за неправильне паркування під час блекауту. Також читайте, чи був вже блекаут у Дніпрі та області.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.