RU
Головна
Україна
20:30, 26 Березня
Информатор UA

Интро

До 27 березня на сайті Aliexpress можна придбати товари зі значними знижками. Компанія святкує своє 13-річчя і продає товари за низькими цінами без промокоду. Деякі товари можна купити зі знижками у 90%.  Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор Україна.   Офіційна дата заснування Aliexpress — 19 березня 2010 року. Але насправді сайт почав працювати ще у 2009 році. Справжня дата народження AliExpress — 28 березня 2009 року. А сам сайт був зареєстрований 16 квітня 2006 року. Також варто зазначити, що іноді українців сайт ідентифікує, як росіян, якщо вони обирають мову за замовчуванням російську. Щоб виправити ситуацію, необхідно у вашому акаунті змінити налаштування регіону і замість russia federation обрати Ukraine. Як це зробити можете побачити у скриншоті нижче.  Як змінити регіон  Раніше Інформатор повідомляв, що на Великдень в Україні можуть стрімко зрости ціни на продукти. Ще ми писали, як у Дніпрі обманюють рієлтори та найпоширеніші види брехні на ринку нерухомості. Окрім того, Інформатор порівнював ціни на таксі у Дніпрі у годину-пік і яким сервісом вигідніше користуватися.

Знижки до 90%: на AliExpress триває шалений розпродаж

Читать на русском

Читать на русском
Знижки до 90%: на AliExpress триває шалений розпродаж
Пропозиція обмежена

До 27 березня на сайті Aliexpress можна придбати товари зі значними знижками. Компанія святкує своє 13-річчя і продає товари за низькими цінами без промокоду. Деякі товари можна купити зі знижками у 90%. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор Україна.  

Офіційна дата заснування Aliexpress — 19 березня 2010 року. Але насправді сайт почав працювати ще у 2009 році. Справжня дата народження AliExpress — 28 березня 2009 року. А сам сайт був зареєстрований 16 квітня 2006 року.

Також варто зазначити, що іноді українців сайт ідентифікує, як росіян, якщо вони обирають мову за замовчуванням російську. Щоб виправити ситуацію, необхідно у вашому акаунті змінити налаштування регіону і замість russia federation обрати Ukraine. Як це зробити можете побачити у скриншоті нижче. 

Як змінити регіон
Як змінити регіон

 Раніше Інформатор повідомляв, що на Великдень в Україні можуть стрімко зрости ціни на продукти. Ще ми писали, як у Дніпрі обманюють рієлтори та найпоширеніші види брехні на ринку нерухомості. Окрім того, Інформатор порівнював ціни на таксі у Дніпрі у годину-пік і яким сервісом вигідніше користуватися.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.