RU
Головна
Область
08:10, 23 Січня
Информатор UA

Интро

У ніч на 23 січня росіяни двічі обстріляли Нікопольський район. У Мирівську та Марганецьку громади прилетіло понад 20 ворожих снарядів. Ворог бив з “Градів” та “Ураганів”.  На щастя, люди цілі. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, — пише Інформатор.  “На місці уражень працюють представники ДСНС - наслідки ще з’ясовуються.  У рештi районів сирена кілька разів попереджала про небезпеку, та минулося без атак. І на цю хвилину спокійно”, — написав Резніченко.  Нагадаємо, що в мережі розганяється інформація про новий наступ росіян. Писали ми й про те, що у ГУР зробили прогноз, коли настане вирішальний момент у війні. Також читайте, що польський генерал озвучив вірогідний напрямок удару росії. Дніпро та Полтава можуть опинитися під ударом.

Били з “Градів” та “Ураганів”: росіяни накрили вогнем Нікопольський район

Читать на русском

Читать на русском
Били з “Градів” та “Ураганів”: росіяни накрили вогнем Нікопольський район
Війська рф обстріляли Нікопольський район

У ніч на 23 січня росіяни двічі обстріляли Нікопольський район. У Мирівську та Марганецьку громади прилетіло понад 20 ворожих снарядів. Ворог бив з “Градів” та “Ураганів”. 

На щастя, люди цілі. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, — пише Інформатор. 

“На місці уражень працюють представники ДСНС - наслідки ще з’ясовуються. 

У рештi районів сирена кілька разів попереджала про небезпеку, та минулося без атак. І на цю хвилину спокійно”, — написав Резніченко. 

Нагадаємо, що в мережі розганяється інформація про новий наступ росіян. Писали ми й про те, що у ГУР зробили прогноз, коли настане вирішальний момент у війні. Також читайте, що польський генерал озвучив вірогідний напрямок удару росії. Дніпро та Полтава можуть опинитися під ударом.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.