RU
Головна
Україна
19:21, 2 Лютого
Информатор UA

Интро

У месенджері Telegram невідомі створили телеграм-канал із використання символіки Збройних Сил України. У ньому автори збирались розповсюджувати різні дописи від імені Повітряних Сил. Проте, військові застерігають, що канал повністю фейковий та немає нічого спільного з військовою справою. Автори цього фейкового телеграм-каналу зосереджували увагу пересічних громадян, що це начебто “офіційний канал”. І створений з метою “інформувати населення” про рух ворожих БПЛА, активність російської чи білоруської авіації в режимі реального часу, пуски та напрямки ракет. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на офіційну сторінку Повітряних Сил у Facebook.  “Повітряні Сили Збройних Сил України не ведуть жодних телеграм-каналів, де відображається повітряна обстановка, рух ворожих повітряних цілей, робота ППО і т.д”, — повідомили у пресслужбі. Фейковий телеграм-канал Також військові попросили адміністраторів каналу не використовувати офіційну символіку Повітряних Сил чи фото офіційних осіб для просування у месенджері. Офіційні портали Повітряних Сил: Facebook: https://www.facebook.com/kpszsu Telegram: https://t.me/kpszsu Instagram: instagram.com/air.force.ua.official Twitter: https://twitter.com/KpsZSU YouTube-канал: https://www.youtube.com/channel/UCfg-2zTad5ZVU1fQEtT6DSA Раніше ми писали, що рф “розганяла" фейк про нібито підготовку вибуху в лікарні Дніпра. Також в мережі поширювалися неправдиві новини про скасування аварійних відключень світла. Окрім того, ми розвінчували фейк про те, як рф знову шукала у Дніпрі міфічних нацистів. 

Будьте уважні: в Україні з’явився фейковий телеграм-канал Повітряних Сил

Читать на русском

Читать на русском
Будьте уважні: в Україні з’явився фейковий телеграм-канал Повітряних Сил
Невідомі від імені військових збиралися поширювати неправдиву інформацію

У месенджері Telegram невідомі створили телеграм-канал із використання символіки Збройних Сил України. У ньому автори збирались розповсюджувати різні дописи від імені Повітряних Сил. Проте, військові застерігають, що канал повністю фейковий та немає нічого спільного з військовою справою.

Автори цього фейкового телеграм-каналу зосереджували увагу пересічних громадян, що це начебто “офіційний канал”. І створений з метою “інформувати населення” про рух ворожих БПЛА, активність російської чи білоруської авіації в режимі реального часу, пуски та напрямки ракет. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на офіційну сторінку Повітряних Сил у Facebook. 

“Повітряні Сили Збройних Сил України не ведуть жодних телеграм-каналів, де відображається повітряна обстановка, рух ворожих повітряних цілей, робота ППО і т.д”, — повідомили у пресслужбі.

Фейковий телеграм-канал
Фейковий телеграм-канал

Також військові попросили адміністраторів каналу не використовувати офіційну символіку Повітряних Сил чи фото офіційних осіб для просування у месенджері. Офіційні портали Повітряних Сил:

Раніше ми писали, що рф “розганяла" фейк про нібито підготовку вибуху в лікарні Дніпра. Також в мережі поширювалися неправдиві новини про скасування аварійних відключень світла. Окрім того, ми розвінчували фейк про те, як рф знову шукала у Дніпрі міфічних нацистів

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.