RU
Головна
Дніпро
16:15, 18 Січня
Информатор UA

Интро

Проросійські групи у соцмережах поширюють дезінформацію про нібито підготовку вибуху в лікарні Дніпра. У фейковому повідомленні йдеться про евакуацію всього медичного персоналу і всіх пацієнтів з міської лікарні №2. За легендою окупантів до медзакладу масово заносили ящики з вибухівкою. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Центр Протидії Дезінформації. Подібні провокації звучать особливо різко після влучання російської ракети в багатоповерхівку Дніпра. Тому, публікуючи десятки фейкових заяв про можливі вибухи, рашисти готують для себе «інформаційне алібі», щоб приховувати майбутні злочини проти України та загострити панічні настрої населення. Раніше ми повідомляли, що сказав Папа Римський Франциск про трагедію в Дніпрі. Також ми розповідали, що у Дніпрі у зруйнованому будинку врятували кота.

Загострюють панічні настрої: рф "розганяє" фейк про нібито підготовку вибуху в лікарні Дніпра

Читать на русском

Читать на русском
Загострюють панічні настрої: рф "розганяє" фейк про нібито підготовку вибуху в лікарні Дніпра
Ворог намагається поширювати паніку

Проросійські групи у соцмережах поширюють дезінформацію про нібито підготовку вибуху в лікарні Дніпра. У фейковому повідомленні йдеться про евакуацію всього медичного персоналу і всіх пацієнтів з міської лікарні №2. За легендою окупантів до медзакладу масово заносили ящики з вибухівкою.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Центр Протидії Дезінформації.

Подібні провокації звучать особливо різко після влучання російської ракети в багатоповерхівку Дніпра. Тому, публікуючи десятки фейкових заяв про можливі вибухи, рашисти готують для себе «інформаційне алібі», щоб приховувати майбутні злочини проти України та загострити панічні настрої населення.

Раніше ми повідомляли, що сказав Папа Римський Франциск про трагедію в Дніпрі. Також ми розповідали, що у Дніпрі у зруйнованому будинку врятували кота.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.