RU

"Це справа рук не росіян": астрологиня з Дніпра потрапила у скандал через заяву про катастрофу на Каховській ГЕС

Читать на русском

Читать на русском
"Це справа рук не росіян": астрологиня з Дніпра потрапила у скандал через заяву про катастрофу на Каховській ГЕС
Астрологиня з Дніпра Єлизавета Кружнова зробила скандальну заяву про катастрофу на Каховській ГЕС

6 червня трапилась катастрофа на Каховській ГЕС.  Під загрозою підтоплень опинились 55 тисяч гектарів лісів, у воду потрапили тонни машинного мастила, люди залишились без домівок. У день трагедії астрологиня з Дніпра Єлизавета Кружнова вирішила поділитися своєю думкою з цього приводу.

На своїй сторінці в Instagram вона написала, що рф не має відношення до трагедії і що “все не так, як будуть писати українські ЗМІ”. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Інформатор Україна.

“Мені так шкода нашу країну, ви не уявляєте, що я відчуваю від усвідомлення, хто це все робить і навіщо. Там щось не те з Каховською ГЕС. Не те, що пишуть. Але про воду я писала позавчора. Підтоплення будуть. Спостерігаємо. І це справа рук не росіян. Просто контрнаступ треба ж через погодні умови перенести", – йдеться в сторіз жінки.

Наступного дня у мережі з’явилося відео з Єлизаветою. У ньому вона заявила, що шкодує через написане.

Telegram oembed: https://t.me/u_now/100059

“Я, Єлизавета Кружнова, шкодую, що своїми сторіз у соціальній мережі Instagram дискредитувала Збройні сили України. Своїми неправильно висловленими думками створила загрозу інформаційній безпеці України. Обіцяю, що у подальшому я буду думати, що публікувати в соціальних мережах. Шановні українці, прошу не повторювати мої помилки", - сказала жінка.

Нагадаємо, раніше ми писали про наслідки підриву Каховської ГЕС для природи. Також читайте, чи є небезпека для ЗАЕС через це. Повідомляв Інформатор й про те, яка ситуація з водопостачанням у Дніпрі після підриву Каховської ГЕС.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.