31 травня в “Укренерго” анонсували повернення лімітів споживання електроенергії на суботу, 1 червня. Це стосується як побутових споживачів, так і промисловості. Йдеться про усі регіони України.
Обмеження діятимуть з 18:00 до 23:00. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на “Укренерго”.
При перевищенні лімітів застосовуватимуть погодинні відключення світла. Зазначається, що живлення об’єктів критичної інфраструктури не обмежуватимуть.

Раніше Інформатор писав, що Уряд підняв тарифи на світло для населення майже удвічі. Також ми писали прогноз Yasno щодо трьох можливих сценаріїв відключень електроенергії влітку. Ще повідомляли інформацію, що в Україні графіки відключення світла можуть бути жорсткішими.