RU

Чи можуть присилати повістки 17-річним у Дніпропетровській області: пояснення від ТЦК

Читать на русском

Читать на русском
Чи можуть присилати повістки 17-річним у Дніпропетровській області: пояснення від ТЦК
У Дніпропетровському обласному ТЦК та СП пояснили, чи можуть присилати повістки 17-річним

Кожного року протягом січня-березня беруться на облік громадяни, яким у рік взяття на військовий облік виповнюється 17 років. Це прописано у статті 14 закону “Про військовий обов’язок і військову службу”. Взяття на облік здійснюється у районних (міських) ТЦК та СП за місцем проживання.

Для цього громадяни мають прийти до ТЦК у строк, визначений у повістці, та подати необхідні документи, перелік яких установлює Міноборони. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост Дніпропетровського обласного ТЦК та СП.

Юнаки, які з певних причин не стали на військовий облік, оповіщаються за місцем реєстрації за допомогою повісток для прибуття в ТЦК. Постановка на військовий облік не має відношення до мобілізації.

Нагадаємо, раніше ми писали, чи є інформація у застосунку “Резерв+” офіційним документом та чи має вона юридичну силу. Також читайте, чи можуть поліцейські виписувати повістки та доставляти до ТЦК людей, які знаходяться в розшуку. Крім цього, Інформатор повідомляв, чи надсилатимуть чоловікам повістки в застосунок “Резерв+”.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.