RU

Чи є інформація у застосунку “Резерв+” офіційним документом та чи має юридичну силу

Читать на русском

Читать на русском
Чи є інформація у застосунку “Резерв+” офіційним документом та чи має юридичну силу
Інформація в застосунку "Резерв+" не має юридичної сили

Інформація у застосунку “Резерв+” з реєстру "Оберіг" не є офіційним документом. Крім того, вона не має юридичної сили. Тому застосунок не може використовуватися у випадках, коли військовозобов'язаний має представити відповідний документ. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію сайту “Українські новини”.

Інформатор перевірив це у застосунку. Інформація знаходиться у розділі застосунку "Питання і відповіді". На питання “Чи є інформація з реєстру Оберіг, яка відображається в застосунку “Резерв+” офіційним документом?” відповідають так:

“На жаль, поки що інформація в застосунку "Резерв+" з реєстру "Оберіг" не є офіційним документом. Але команда "Резерв+" працює над запуском електронного військово-облікового документу, який матиме таку ж юридичну силу, як паперовий”, - йдеться у повідомленні.

При цьому, зазначається, що в майбутньому ситуація може змінитися.

Відповідь на питання у застосунку
Відповідь на питання у застосунку

Нагадаємо, що 18 травня, після набуття чинності нового закону про мобілізацію, в Україні стало можливим оновити дані в ТЦК онлайн. Для цього необхідно завантажити застосунок “Резерв+”, який працює з базою “Оберіг”, зареєструватися в системі, і оновити дані. 

Раніше Інформатор писав про те, чи можуть поліцейські виписувати повістки та доставляти до ТЦК людей, які знаходяться в розшуку. Ще можете ознайомитись, чи надсилатимуть чоловікам повістки в застосунок “Резерв+”. Також повідомляли, як у Дніпрі через новий закон про мобілізацію у ТЦК виник ажіотаж.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.