RU
Головна
Область
15:56, 9 Вересня
Информатор UA

Интро

Двоє чоловіків з Дніпропетровської області активно підтримували “руській мір”. Вони розповсюджували антиукраїнську пропаганду через особисті сторінки у заборонених соцмережах. Співробітники СБУ викрили російських пропагандистів і припинили ворожу агітацію. Ними виявилися мешканець Павлограду та Кривого Рогу. Про це повідомили в управлінні СБ України у Дніпропетровській області, — пише Інформатор.  Павлоградець ретельно приховував свою проросійську прихильність. Усе заради репутації сина — заслуженого ветерана антитерористичної операції. Проте після вторгнення рф чоловік почав активно розповсюджувати антиукраїнські наративи та заперечувати збройну агресію ворога проти нашої держави. Пости зі схваленням діяльності ватажка та бойовиків “днр” стали щоденною працею для колаборанта.  Ще один прихильник “руського міру” — співробітник криворізького комунального підприємства. Чоловік тривалий час жив у росії, але на початку 2000-х років повернувся на батьківщину. Активність почав проявляти після початку агресії рф. Будучи підписантом багатьох заборонених груп в “Однокласниках”, він закликав підтримувати окупацію України ворогом, дії збройних сил рф та проросійських окупаційних адміністрацій. Під час санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та мобільні телефони, які вони використовували у протиправній діяльності. Двом російським прихильникам повідомлено про підозру за колабораційну діяльність за статтею 111-1  Кримінального кодексу України. Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області суд виніс вирок колаборанту. Чоловік «Зливав» російській спецслужбі розвіддані. Також читайте, що у Дніпропетровській області викрили двох колаборантів. Нагадаємо, що у поліції Дніпропетровської області створили чат-бот у Telegram для боротьби зі зрадниками та шанувальниками “російського світу”. Чоловіки активно підтримували війну проти України

Двоє чоловіків з Дніпропетровської області агітували за “руській мір” у соцмережах

Читать на русском

Чоловіки активно підтримували війну проти України

Читать на русском
Двоє чоловіків з Дніпропетровської області агітували за “руській мір” у соцмережах

Чоловіки активно підтримували війну проти України

Двоє чоловіків з Дніпропетровської області активно підтримували “руській мір”. Вони розповсюджували антиукраїнську пропаганду через особисті сторінки у заборонених соцмережах. Співробітники СБУ викрили російських пропагандистів і припинили ворожу агітацію.

Ними виявилися мешканець Павлограду та Кривого Рогу. Про це повідомили в управлінні СБ України у Дніпропетровській області, — пише Інформатор. 

Павлоградець ретельно приховував свою проросійську прихильність. Усе заради репутації сина — заслуженого ветерана антитерористичної операції. Проте після вторгнення рф чоловік почав активно розповсюджувати антиукраїнські наративи та заперечувати збройну агресію ворога проти нашої держави. Пости зі схваленням діяльності ватажка та бойовиків “днр” стали щоденною працею для колаборанта. 

Ще один прихильник “руського міру” — співробітник криворізького комунального підприємства. Чоловік тривалий час жив у росії, але на початку 2000-х років повернувся на батьківщину. Активність почав проявляти після початку агресії рф. Будучи підписантом багатьох заборонених груп в “Однокласниках”, він закликав підтримувати окупацію України ворогом, дії збройних сил рф та проросійських окупаційних адміністрацій.

Під час санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та мобільні телефони, які вони використовували у протиправній діяльності. Двом російським прихильникам повідомлено про підозру за колабораційну діяльність за статтею 111-1  Кримінального кодексу України.

Раніше ми писали, що у Дніпропетровській області суд виніс вирок колаборанту. Чоловік «Зливав» російській спецслужбі розвіддані. Також читайте, що у Дніпропетровській області викрили двох колаборантів. Нагадаємо, що у поліції Дніпропетровської області створили чат-бот у Telegram для боротьби зі зрадниками та шанувальниками “російського світу”.

Чоловіки активно підтримували війну проти України
Чоловіки активно підтримували війну проти України

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.