RU
Головна
Дніпро
12:01, 8 Грудень
Информатор UA

Интро

Ранок 8 грудня неприємно здивував мешканців Дніпра. Ожеледиця порушила плани багатьох, бо довелося сповільнитися як водіям, так і пішоходам. Проте це все ж не допомогло уникнути ДТП. Аварії відбувалися майже одночасно по всьому місту. Про це повідомляє Інформатор. За даними поліції, з опівночі і до 12:00 в місті сталося 50 ДТП. Так, на проспекті Гагаріна Mitsubishi Pajero врізалася у стовп. Авто рухалося у бік Підстанції. В районі Телевізійної машину занесло і вона влетіла у опору. Влетів у стовп Їхав у бік Підстанції Ще одна аварія трапилася трохи далі. За перехрестям зіштовхнулися два легковики та автобус. Попередньо, ніхто не постраждав. Потрійна аварія Деякі любителі екстриму робили спроби подолати Крутогірний та Селянський узвози. Водіїв просто заносить вбік. Результат на фото: На Селянському узвозі На Крутогірному На Панікахи на одному місці сталося два ДТП з п'ятьма машинами. Декого винесло навіть на зустрічну смугу. Добро що всі їхали повільно, а тому - вціліли. Проте гальма у таку погоду - явно не на боці водіїв. Два ДТП з пятьма машинами Всі вціліли На Амурському мосту автівка влетіла у відбійник і зависла на ньому. Водій рухався у бік лівого берега. Невідомо як, але він заїхав на відбійник рівно по середині, а тому просто на ньому повис. Потім там сталося ще одне ДТП. Повис Врізався Сталося ще одне ДТП Будьте обережні Оновлено: На Набережній Перемоги в районі будинку №120 також сталася ДТП. Через аварію рух ускладнений. Зайняті дві смуги у бік Придніпровська. Через 10 будинків ще одна потрійна ДТП.  Ще одна аварія Рух ускладнений Потрійна За 10 будинків Раніше ми писали про те, що Дніпро майже зупинився через ожеледь. Також писали, що в Дніпропетровській області чоловік перекинувся на викраденному ВАЗ, а згодом викрав ще одне авто. Крім цього, через ожеледицю у Дніпрі стрімко зросли ціни на таксі.      

Гагаріна, Амурський міст та Панікахи: через ожеледицю у Дніпрі сталося багато ДТП

Читать на русском

Читать на русском
Гагаріна, Амурський міст та Панікахи: через ожеледицю у Дніпрі сталося багато ДТП
Купа аварій

Ранок 8 грудня неприємно здивував мешканців Дніпра. Ожеледиця порушила плани багатьох, бо довелося сповільнитися як водіям, так і пішоходам. Проте це все ж не допомогло уникнути ДТП.

Аварії відбувалися майже одночасно по всьому місту. Про це повідомляє Інформатор. За даними поліції, з опівночі і до 12:00 в місті сталося 50 ДТП.

Так, на проспекті Гагаріна Mitsubishi Pajero врізалася у стовп. Авто рухалося у бік Підстанції. В районі Телевізійної машину занесло і вона влетіла у опору.

Влетів у стовп
Влетів у стовп
Їхав у бік Підстанції
Їхав у бік Підстанції

Ще одна аварія трапилася трохи далі. За перехрестям зіштовхнулися два легковики та автобус. Попередньо, ніхто не постраждав.

Потрійна аварія
Потрійна аварія

Деякі любителі екстриму робили спроби подолати Крутогірний та Селянський узвози. Водіїв просто заносить вбік. Результат на фото:

На Селянському узвозі
На Селянському узвозі
На Крутогірному
На Крутогірному

На Панікахи на одному місці сталося два ДТП з п'ятьма машинами. Декого винесло навіть на зустрічну смугу. Добро що всі їхали повільно, а тому - вціліли. Проте гальма у таку погоду - явно не на боці водіїв.

Два ДТП з пятьма машинами
Два ДТП з пятьма машинами
Всі вціліли
Всі вціліли

На Амурському мосту автівка влетіла у відбійник і зависла на ньому. Водій рухався у бік лівого берега. Невідомо як, але він заїхав на відбійник рівно по середині, а тому просто на ньому повис. Потім там сталося ще одне ДТП.

Повис
Повис
Врізався
Врізався
Сталося ще одне ДТП
Сталося ще одне ДТП
Будьте обережні
Будьте обережні

Оновлено: На Набережній Перемоги в районі будинку №120 також сталася ДТП. Через аварію рух ускладнений. Зайняті дві смуги у бік Придніпровська. Через 10 будинків ще одна потрійна ДТП. 

Ще одна аварія
Ще одна аварія
Рух ускладнений
Рух ускладнений
Потрійна
Потрійна
За 10 будинків
За 10 будинків

Раніше ми писали про те, що Дніпро майже зупинився через ожеледь. Також писали, що в Дніпропетровській області чоловік перекинувся на викраденному ВАЗ, а згодом викрав ще одне авто. Крім цього, через ожеледицю у Дніпрі стрімко зросли ціни на таксі.

 

 

 

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.