Ірина Пойда з Дніпропетровської області здобула «срібло» на Паралімпіаді

Дніпропетровська область здобула ще одну медаль на змаганнях

З 28 серпня у Парижі стартували Паралімпійські ігри-2024. Змагання триватимуть до 8 вересня 2024 року. Спортсменка Ірина Пойда з Дніпропетровської області виборола «срібло» з плавання.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на публікацію голови ДніпроОВА Сергія Лисака

Вона змогла подолати дистанцію в 200 метрів вільним стилем у класі S5. Вона показала результат 2.47,16 хв. Таким чином Україна має дві срібні та дві бронзові медалі у плаванні. Окрім Ірини Пойди нагороди здобули:

• Антон Коль здобув срібло у плаванні на 100 метрів на спині;
  • Анна Гонтар – бронзова призерка у плаванні на 50 метрів вільним стилем;
  • Олександр Комаров має бронзову медаль у плаванні на 200 метрів вільним стилем.

Нагадаємо, що спортсменка з Дніпропетровської області виборола “срібло” на Чемпіонаті Європи з кульової стрільби. Писали ми й про те, що тенісист із Дніпра Марк Вороной виборов “бронзу” на Чемпіонаті Європи U11. Також читайте, що легкоатлет із Дніпра Михайло Кохан виборов “срібло” на етапі “Діамантової ліги”.