RU
Головна
Дніпро
12:33, 8 Грудень
Информатор UA

Интро

У четвер, 8 грудня, в Дніпрі все заледеніло. Через ожеледь в місті сталося 50 аварій, а декілька автобусних маршрутів довелося призупинити.  Однак зараз ситуація на дорогах полегшилася і поступово автобуси вертаються на маршрути. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу Дніпровської міськради. Станом на 11:00, відновили роботу усіх автобусних маршрутів, окрім № 85 та № 90. Вони запрацюють до 13:30. Зараз із 740 автобусів, що зранку готувались до випуску, працюють 705. Частина знята з лінії через ушкодження, отримані через негоду. Раніше ми писали про те, що Дніпро майже зупинився через ожеледь. Також писали, що в Дніпропетровській області чоловік перекинувся на викраденному ВАЗ, а згодом викрав ще одне авто. Крім цього, через ожеледицю у Дніпрі стрімко зросли ціни на таксі.

Лід на дорогах: в Дніпрі відновлюють роботу громадського транспорту

Читать на русском

Читать на русском
Лід на дорогах: в Дніпрі відновлюють роботу громадського транспорту
Майже всі автобуси на маршруті

У четвер, 8 грудня, в Дніпрі все заледеніло. Через ожеледь в місті сталося 50 аварій, а декілька автобусних маршрутів довелося призупинити

Однак зараз ситуація на дорогах полегшилася і поступово автобуси вертаються на маршрути. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу Дніпровської міськради.

Станом на 11:00, відновили роботу усіх автобусних маршрутів, окрім № 85 та № 90. Вони запрацюють до 13:30. Зараз із 740 автобусів, що зранку готувались до випуску, працюють 705. Частина знята з лінії через ушкодження, отримані через негоду.

Раніше ми писали про те, що Дніпро майже зупинився через ожеледь. Також писали, що в Дніпропетровській області чоловік перекинувся на викраденному ВАЗ, а згодом викрав ще одне авто. Крім цього, через ожеледицю у Дніпрі стрімко зросли ціни на таксі.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.