“Лінія фронту все ближче, бачиш на власні очі цей жах”: історії евакуації людей з прифронтової зони через Павлоград

“Лінія фронту все ближче, бачиш на власні очі цей жах”: історії евакуації людей з прифронтової зони через Павлоград
Залишити все через обстріли: історії евакуації людей з прифронтової зони через Павлоград

Через загострення ситуації на Покровському напрямку продовжується евакуація населення. Потяг курсує з Павлограда. Звідти переселенці можуть їхати в інші міста України.

Журналісти “Україна Сейчас” ексклюзивно поспілкувалися з родинами, які через війну втратили свої домівки та виїхали з гарячих точок, пише Інформатор.

Telegram oembed: https://t.me/dnipro_now/75991

Світлана розповіла, як наважилася евакуюватися до Павлограда через постійні обстріли. Спочатку вона сподівалася, що все швидко закінчиться, але з кожним днем ситуація погіршувалася. Світла, зв’язку та води не було, а обстріли ставали дедалі частішими. Вона вирішила залишити дім тільки після того, як син почав наполегливо просити її поїхати.

"Мама, або виїжджаєш, або я сам приїду за тобою", – ці слова сина остаточно переконали її покинути рідне місто.

Вона сіла в автобус і вирушила до Павлограда.

"Я нікого не просила мене звільняти, ані від своєї квартири, ані від гаража, ані від машини. Вони не звільняють, а знищують", – додає вона.

Жінка зізнається, що багато літніх людей залишаються в місті, бо не хочуть залишати свої домівки. Тепер Світлана планує пожити у родичів у Києві та знайти роботу.

Ще одна історія – про Тетяну. Наразі переселенка планує оселитися в Синельниковому, бо там у неї друзі.

“Спочатку все було далеко, а зараз лінія фронту все ближче. Тепер і дрони, і ракети прилітають. Все розбивається. Бачиш на власні очі цей жах: цегла, рами, двері… Будинку немає. Жити у підвалі неможливо”, – розповіла жінка.

Володимир та Христина говорять, що їхнє місто стирають з лиця землі. Зараз вони їдуть до родичів.

“Їдемо зараз, поживемо у родичів. А далі що? Тепер шукаю житло в Дніпрі, але ціни захмарні – 15-17 тисяч за однокімнатну. І ще рієлтор вимагає 100% комісії”, – діляться люди.

Проте переселенці сподіваються повернутися у свої домівки після перемоги. 

 

Нагадаємо, чи раді переселенцям у Дніпрі. Також читайте, рієлтор з Дніпра про ціни, шахраїв та важкі реалії оренди для переселенців. Раніше ми повідомляли про всю правду щодо оренди у Дніпрі для переселенців з Донецької області. 

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube