11 травня СК “Дніпро-1” проведе матч 1-го туру проти ФК “Олександрія”. Його зупинили через повітряну тривогу 23 листопада 2022 року (рахунок 0:0). Тоді команди встигли відіграти лише 9 хвилин.
Футболісти зустрінуться на стадіоні “Авангард” в Ужгороді. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт СК “Дніпро-1”.
Раніше СК “Дніпро-1” та “Олександрія” провели сім офіційних матчів (шість у чемпіонаті і один у Кубку України). Одну зустріч дніпряни виграли, три рази була нічия і тричі перемагали олександрійці (м’ячі 8-12).
СК “Дніпро-1” знаходиться на другому місці у таблиці. “Олександрія” – на п’ятому.
Матч транслюватиме телеканал “УНІАН”. Розпочнеться він о 13:00.
Нагадаємо, раніше ми писали, що СК "Дніпро-1" вирвав перемогу у "Чорноморця". Також читайте, яким був матч між СК "Дніпро-1" та ПФК "Львів". Крім цього, Інформатор повідомляв, як СК “Дніпро-1” здолав харківський “Металіст 1925”.