RU
Головна
Дніпро
22:05, 5 Грудень
Информатор UA

Интро

Перша частина Української Прем'єр Ліги завершилася. Неочікуваним лідером таблиці став СК "Дніпро-1". Нині футболісти у відпустці - набираються сил перед другим колом чемпіонату.  Самі спортклубівці розраховували бути у трійці лідерів, але після перемог в очних зустрічах проти "Динамо-Київ", та "Шахтарем" повірили у свої сили, - пише Інформатор із посиланням на Telegram-канал Ігора Бурбаса. Під час футбольної паузи журналіст поспілкувався із нападником дніпрян Артемом Довбиком. "Впевненість з кожним матчем до нас приходила - ми її відчували. Якщо ми вже туди дібралися - то ми вже нікому і нічого не віддамо", - каже Довбик.  Спортсмен сподівається, що команда не скине оберти і навесні. Адже, сам Довбик, який із 11 голами є найкращим бомбардиром турніру, не виключає, що може покинути команду наступного літа. Тож хотів би піти із золотою медаллю УПЛ. Що ж до зміни клубної прописки взимку - це маловірогідно на думку Довбика, адже клуб його поки що не відпустить. "Клуб налаштований виграти Чемпіонат України. Мені так і сказали, що на позицію нападника їм буде тяжко знайти зараз заміну", - зауважив футболіст. Утім, СК "Дніпро-1" потрібно підсилення, каже нападник. Адже останні матчі першого кола деякі футболісти вже грали "на уколах".  Розказав Довбик і про свої враження від перегляду ЧС-2022 у Катарі. Нападник не дивиться усі матчі, переглянув лише ігри ТОП-збірних. Сам Артем вболіває за Португалію. А фаворитами вважає бразильців та команду Франції.  Telegram oembed: https://t.me/burbuzz/201 Раніше ми писали, що СК "Дніпро-1" програв заключний матч року. Писали ми й про те, за кого вболівають гравці СК "Дніпро-1" на ЧС-2022.  

"Ми вже нікому і нічого не віддамо": форвард СК "Дніпро-1" Артем Довбик про лідерство у Прем'єр-Лізі

Читать на русском

Читать на русском
"Ми вже нікому і нічого не віддамо": форвард СК "Дніпро-1" Артем Довбик про лідерство у Прем'єр-Лізі
Артем Довбик поділився враженнями від першого кола УПЛ та своїми планами на майбутнє

Перша частина Української Прем'єр Ліги завершилася. Неочікуваним лідером таблиці став СК "Дніпро-1". Нині футболісти у відпустці - набираються сил перед другим колом чемпіонату. 

Самі спортклубівці розраховували бути у трійці лідерів, але після перемог в очних зустрічах проти "Динамо-Київ", та "Шахтарем" повірили у свої сили, - пише Інформатор із посиланням на Telegram-канал Ігора Бурбаса. Під час футбольної паузи журналіст поспілкувався із нападником дніпрян Артемом Довбиком.

"Впевненість з кожним матчем до нас приходила - ми її відчували. Якщо ми вже туди дібралися - то ми вже нікому і нічого не віддамо", - каже Довбик. 

Спортсмен сподівається, що команда не скине оберти і навесні. Адже, сам Довбик, який із 11 голами є найкращим бомбардиром турніру, не виключає, що може покинути команду наступного літа. Тож хотів би піти із золотою медаллю УПЛ. Що ж до зміни клубної прописки взимку - це маловірогідно на думку Довбика, адже клуб його поки що не відпустить.

"Клуб налаштований виграти Чемпіонат України. Мені так і сказали, що на позицію нападника їм буде тяжко знайти зараз заміну", - зауважив футболіст.

Утім, СК "Дніпро-1" потрібно підсилення, каже нападник. Адже останні матчі першого кола деякі футболісти вже грали "на уколах". 

Розказав Довбик і про свої враження від перегляду ЧС-2022 у Катарі. Нападник не дивиться усі матчі, переглянув лише ігри ТОП-збірних. Сам Артем вболіває за Португалію. А фаворитами вважає бразильців та команду Франції. 

Telegram oembed: https://t.me/burbuzz/201

Раніше ми писали, що СК "Дніпро-1" програв заключний матч року. Писали ми й про те, за кого вболівають гравці СК "Дніпро-1" на ЧС-2022.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.