На війні загинули два бійця з Дніпропетровської області

Загинули хлопці з Криворізького району

На війні загинули два бійця з Дніпропетровської області
На Донеччині та на Херсонщині загинули два герої, яки захищали нашу рідну країну від ворога. Обидва чоловіки, були з Криворізького району. 
 
Про це повідомляє Інформатор, з посиланням на Криворізьку районну державну адміністрацію.
Під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув сержант стрілецької роти Понікаревич Сергій Степанович, мешканець с. Кам’янка Апостолівської громади. Йому було 38 років… Мужній та стійкий, Сергій був вірним військовій присязі.
 
Під час наступальних дій біля Ольгиного на Херсонщині, від осколкового поранення загинув мужній український воїн Отчич Вадим Тарасович, мешканець м. Апостолове. Захиснику був 51 рік. Троє його синів зараз теж воюють на фронті, один із них отримав поранення у той момент, коли батько загинув зовсім поруч.
Редакція Інформатору висловлює свої співчуття рідним та близьким загиблих героїв.
 
Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити