RU

Не реагував на сигнали: у Дніпропетровській області поїзд ледь не збив чоловіка

Читать на русском

Читать на русском
Не реагував на сигнали: у Дніпропетровській області поїзд ледь не збив чоловіка
Машиніст застосував екстрене гальмування

У Дніпропетровській області поїзд ледь не збив чоловіка. Він йшов коліями та не реагував на гучні сигнали локомотива. На перегоні Палоград-1 — Зайцеве машиніст екстрено загальмував. На щастя, чоловік не постраждав. 

Однак через це потяг за маршрутом Лозова — Запоріжжя-2 змушений був зробити зупинку поза графіком. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію “Придніпровської залізниці”.

Однак, так щастить не всім. Тільки за 5 місяців 2023 року постраждали 17 людей, з них 9 — зі смертельними наслідками. Причина — перехід через залізничні колії в непризначених місцях. Тобто грубе порушення громадянами правил безпеки на залізничному транспорті.

“Придніпровські залізничники закликають усіх, хто користується рухомим складом та залізничною інфраструктурою: бережіть себе! Ваше здоров’я й життя залежить від неухильного дотримання нескладних, здебільшого очевидних правил безпеки”, — йдеться у повідомленні.

Окрім того, батькам варто пояснити дітям про небезпеку гри на коліях та поблизу них. Такі бесіди зараз особливо потрібні, адже з початком літніх канікул дітлахи переважно перебувають надворі. 

Нагадаємо, що з Дніпра запустили чотири додаткові приміські поїзди. Писали ми й про те, що потяг Інтерсіті+, який їхав до Дніпра, понад годину простояв у полі. Також читайте, що адвокат із Дніпра розповів про створення жіночих купе в потягах.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.