RU
Головна
Україна
22:03, 31 Січня
Информатор UA

Интро

В Україні з 1 лютого 2023 року діятимуть нові правила нарахування додаткової грошової винагороди для бійців тилових підрозділів та співробітників системи МВС. Відтепер виплати напряму залежать від району перебування військовослужбовця та складності виконуваної роботи. Зміни необхідні для  фінансової мотивації військових та панування справедливості.  Розмір додаткової грошової допомоги для військових, що безпосередньо перебувають та беруть участь у бойових діях, не зміниться, - повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Міністерства оборони України. Рішення про зміни обумовлено дотриманням принципів справедливості стосовно бійців, які знаходяться в районах бойових дій. Відтепер застосовується новий підхід до додаткових виплат для військових, що перебувають у тилових районах. Мова йде про нарахування у розмірах 30 та 100 тисяч гривень, запроваджених 28 лютого 2022 року.   “Для прикладу: станом на зараз усі військовослужбовці, включно зі строковиками та курсантами, у різних регіонах України отримують додаткову грошову винагороду у фіксованому розмірі 30 тис. гривень. Водночас бійці, які, ризикуючи життям, виконують завдання в районах бойових дій, але не беруть безпосередньої участі в боях з противником, отримують абсолютно такі ж самі додаткові виплати — 30 тисяч гривень”, - пояснюють у заяві Міноборони України Проте варто наголосити, що виплати бійцям на передньому краї залишаються без змін. Також це стосується сімей полонених та зниклих безвісти.  Крім того, з 1 лютого збільшаться розміри основного грошового забезпечення для ЗСУ, Національної гвардії та  Державної прикордонної служби України. Щомісячні виплати становитимуть не менше ніж 20 100 гривень. Також для осіб рядового і начальницького складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій та поліцейських Нацполіції - на рівні не менше ніж 17 тисяч гривень.  Також ви можете прочитати про новий порядок військового обліку. Раніше Інформатор доповідав про зміни у військовому обліку та чи будуть надсилати повістки через “Дію”.  Анастасія Озерська

Нові правила нарахування зарплати військовим: що змінилось

Читать на русском

Читать на русском
Нові правила нарахування зарплати  військовим: що змінилось
Сума для військових, що безпосередньо беруть участь у бойових діях, не зміниться

В Україні з 1 лютого 2023 року діятимуть нові правила нарахування додаткової грошової винагороди для бійців тилових підрозділів та співробітників системи МВС. Відтепер виплати напряму залежать від району перебування військовослужбовця та складності виконуваної роботи. Зміни необхідні для  фінансової мотивації військових та панування справедливості. 

Розмір додаткової грошової допомоги для військових, що безпосередньо перебувають та беруть участь у бойових діях, не зміниться, - повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Міністерства оборони України.

Рішення про зміни обумовлено дотриманням принципів справедливості стосовно бійців, які знаходяться в районах бойових дій. Відтепер застосовується новий підхід до додаткових виплат для військових, що перебувають у тилових районах. Мова йде про нарахування у розмірах 30 та 100 тисяч гривень, запроваджених 28 лютого 2022 року. 

 “Для прикладу: станом на зараз усі військовослужбовці, включно зі строковиками та курсантами, у різних регіонах України отримують додаткову грошову винагороду у фіксованому розмірі 30 тис. гривень. Водночас бійці, які, ризикуючи життям, виконують завдання в районах бойових дій, але не беруть безпосередньої участі в боях з противником, отримують абсолютно такі ж самі додаткові виплати — 30 тисяч гривень”, - пояснюють у заяві Міноборони України

Проте варто наголосити, що виплати бійцям на передньому краї залишаються без змін. Також це стосується сімей полонених та зниклих безвісти. 

Крім того, з 1 лютого збільшаться розміри основного грошового забезпечення для ЗСУ, Національної гвардії та  Державної прикордонної служби України. Щомісячні виплати становитимуть не менше ніж 20 100 гривень. Також для осіб рядового і начальницького складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій та поліцейських Нацполіції - на рівні не менше ніж 17 тисяч гривень. 

Також ви можете прочитати про новий порядок військового обліку. Раніше Інформатор доповідав про зміни у військовому обліку та чи будуть надсилати повістки через “Дію”

Анастасія Озерська

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.