RU
Головна
Дніпро
08:35, 30 Вересня
Информатор UA

Интро

В ніч на 30 вересня росіяни нанесли ракетні удари по Дніпру. В результаті спричинили значні руйнування і людські жертви. Так, в результаті удару одна людина загинула, ще п'ятеро - отримали поранення. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пост голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченко. "Одна людина загинула і п’ятеро поранені. Така ситуація на зараз після нічного прильоту російських «Іскандерів» у мирний Дніпро. Ворожі ракети знищили транспортне підприємство. Під час пожежі, яку спричинив удар, згоріли 52 автобуси, ще 98 пошкоджені. У місті понівечені кілька багатоповерхівок, гімназія, магазин та адміністративні будівлі. Рятувальники з ночі працюють на місцях «прильотів» і з’ясовують масштаби руйнувань", - написав він. Значні руйнування Нагадаємо, раніше ми писали, що через ракетний удар у Дніпрі автобуси ходитимуть з затримками. Також Інформатор показував, як виглядає місце прильоту у Центральному районі. Крім цього, читайте наш матеріал про те, як дніпряни оговтуються від удару російських ракет.

Одна людина загинула і п’ятеро поранені, згоріли 52 автобуси: вночі росіяни атакували Дніпро ракетами

Читать на русском

Є загиблі

Читать на русском
Одна людина загинула і п’ятеро поранені, згоріли 52 автобуси: вночі росіяни атакували Дніпро ракетами

Є загиблі

В ніч на 30 вересня росіяни нанесли ракетні удари по Дніпру. В результаті спричинили значні руйнування і людські жертви. Так, в результаті удару одна людина загинула, ще п'ятеро - отримали поранення.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пост голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченко.

"Одна людина загинула і п’ятеро поранені. Така ситуація на зараз після нічного прильоту російських «Іскандерів» у мирний Дніпро. Ворожі ракети знищили транспортне підприємство. Під час пожежі, яку спричинив удар, згоріли 52 автобуси, ще 98 пошкоджені. У місті понівечені кілька багатоповерхівок, гімназія, магазин та адміністративні будівлі. Рятувальники з ночі працюють на місцях «прильотів» і з’ясовують масштаби руйнувань", - написав він.

Значні руйнування
Значні руйнування

Нагадаємо, раніше ми писали, що через ракетний удар у Дніпрі автобуси ходитимуть з затримками. Також Інформатор показував, як виглядає місце прильоту у Центральному районі. Крім цього, читайте наш матеріал про те, як дніпряни оговтуються від удару російських ракет.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.