Олімпійська чемпіонка: легкоатлетка із Дніпра Магучіх стала найкращою спортсменкою серпня в Україні

Магучіх стала найкращою спортсменкою серпня 2024 року

Легкоатлетка із Дніпра Ярослава Магучіх здобула звання “Найкраща спортсменка серпня-2024” в Україні. Дівчина стала олімпійською чемпіонкою 33 ігор у стрибках у висоту. А її особистий тренер — Тетяна Степанова — “Найкращим тренером серпня 2024 року”.

Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію НОК України

“Серпень для української команди був щедрим на нагороди, зокрема олімпійські: в останній місяць літа наші спортсмени здобули 10 медалей на головному старті чотириріччя в Парижі. Та окрім Ігор відбувалися й інші міжнародні старти. Українські атлети вчергове продемонстрували свою Волю до перемоги…”, — йдеться у повідомленні.

Ярослава Магучіх

Нагадаємо, що спортсмен із Дніпропетровської області Артем Колінько виборов “бронзу” у дисципліні боча на Паралімпіаді. Також читайте, що Дмитро Лебедь із Дніпра виборов “срібло” на Чемпіонаті світу з дзюдо серед кадетів. Писали ми й про те, що дніпровська скелелазка Євгенія Казбекова зайняла друге місце на Чемпіонаті Європи у Швейцарії. Інформатор повідомляв, що легкоатлет із Дніпра Кохан виборов “золото” на турнірі у Польщі