RU

Оперували понад п'ять годин під мікроскопом: у Дніпрі рятують 55-річного Захисника з пораненням голови

Читать на русском

Читать на русском
Оперували понад п'ять годин під мікроскопом: у Дніпрі рятують 55-річного Захисника з пораненням голови
Медики Дніпра рятують 55-річного Захисника, який отримав поранення біля Торецька

Ігор, 55-річний Захисник з села Коршів Рівненської області, отримав вогнепальне осколкове проникаюче черепно-мозкове поранення лобної ділянки. Це сталося біля Торецька. В Дружківці йому надали першу хірургічну допомогу, після цього воїна направили до лікарні Мечникова.

Професор Андрій Сірко та американський нейрохірург Алекс Валадка оперували його під мікроскопом понад п’ять годин. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Сергія Риженка, головного лікаря Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова.

“Ігор після поранення втратив змогу сприйняття зверненої мови, не міг говорити, навіть називати своє ім’я. Зараз ще в реанімації. Почав казати перші слова і активно відновлюватись”, – йдеться у пості Сергія Риженка.

Нагадаємо, раніше ми писали про рятування воїна, який втратив всі кінцівки та отримав важкі поранення голови. Також читайте, що після 11 діб коми у лікарні Дніпра прийшов до тями тяжкопоранений боєць. Писав Інформатор і про рятування 19-річного хлопця, в будинок якого влучила ракета.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.