Перекриття на пів року на проспекті Богдана Хмельницького у Дніпрі: поліцейські розповіли, як можна буде об'їхати

Перекриття на пів року на проспекті Богдана Хмельницького у Дніпрі: поліцейські розповіли, як можна буде об'їхати
Патрульні розмістили деталі щодо ремонту трамвайної лінії та проїзної частини на перехресті вулиці Чорних Запорожців та проспекту Богдана Хмельницького

У Дніпрі пройде капітальний ремонт трамвайної лінії та проїзної частини на перехресті вулиці Чорних Запорожців та проспекту Богдана Хмельницького. З 1 березня по 1 травня буде тривати звуження проїзної частини проспекту Богдана Хмельницького у напрямку селища Мирного та розширення проспекту на одну смугу біля вулиці Чорних Запорожців задля перелаштування магістральних мереж водопостачання та чорного асфальтування. В результаті призупиниться правий поворот з проспекту на вулицю Чорних Запорожців. 

Рух машин буде можливий з об’їздом цього перехрестя через вулицю Краснопільську. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост патрульної поліції Дніпропетровської області.

Водіїв просять враховувати вказані обставини та планувати свій маршрут завчасно. Інформацію про наступні етапи ремонту доведуть заздалегідь.

Нагадаємо, раніше ми писали про перекриття руху транспорту на трасі "Дніпро – Решетилівка". Також читайте, що у міськраді не погодилися, що в Дніпрі «асфальт зійшов разом зі снігом» й розповіли, що роблять з вибоїнами. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі планують перекрити внутрішньоквартальний проїзд на проспекті Науки.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити