RU

“Перевірено на собі”: Інформатор дізнався, чи оновляються дані військовозобов'язаних у застосунку “Резерв+”

Читать на русском

Читать на русском
“Перевірено на собі”: Інформатор дізнався, чи оновляються дані військовозобов'язаних у застосунку “Резерв+”
Чи вдалося налагодити роботу додатка після проблемного запуску 18 травня?

18 травня в Україні запрацював електронний реєстр “Оберіг”. Також Міноборони запустило мобільний застосунок “Резерв+”. За допомогою нього можна оновити дані в ТЦК віддалено. Однак в перший день запуску у додатку виникли проблеми і не всі могли оновити інформацію про себе. 

Однак не тільки в “Резерв+” можна оновити дані, таку можливість зробили і в ЦНАПі (Центр надання адміністративних послуг). Про це повідомляє Інформатор. В перший день дії закону про посилення мобілізації журналіст Інформатора на власному досвіді переконався, наскільки ЦНАПи були готові до приходу людей. Крім цього, розповідали, як в перший день закону про мобілізацію ЦНАП у Дніпрі оновлював дані в ТЦК

Однак Інформатор вирішив піти далі і перевірити, чи вдасться нам оновити дані в ТЦК через застосунок “Резерв+” на 5-й день після запуску додатка. І на наше здивування - у нас не виникло ніяких проблем з оновленням даних.

BankID швидко підтягнув дані, потім пройшли авторизацію в “Резерв+”, вказали наші персональні дані, номер телефона і вся інформація з реєстру швидко підтягнулася в ґаджет. 

Оновити дані вийшло менш ніж за 5 хвилин
Оновити дані вийшло менш ніж за 5 хвилин

На головній сторінці відображається ПІБ, дата оновлення даних та чи знаходиться людина в розшуку. На іншій стороні, якщо натиснути на великий "плюс" внизу, відображається військово-облікова спеціальність, в якому ТЦК стоїте на обліку, ідентифікаційний код та ваш унікальний номер в системі “Оберіг”.

Також для безпеки в “Резерв+” перед початком роботи пропонується придумати код захисту, ще є функція біометрії — відбиток пальця та Face-ID. Таким чином на оновлення даних ми витратили менш як 5 хвилин. За останніми даними від Міноборони України, свої дані в застосунку оновили понад 700 тисяч користувачів. 

Яка кількість людей оновила дані в ТЦК
Яка кількість людей оновила дані в ТЦК
Оцінки та кількість завантажень "Резерв+" в Google Play
Оцінки та кількість завантажень "Резерв+" в Google Play

Станом на 22 травня, в Google Play відображається інформація про кількість завантажень додатка, а також з’явилися оцінки. Застосунок оцінили в 2,5 зірочки. Більшість відгуків написано в період з 18 по 19 травня. 

Нагадаємо, що Міноборони тестує сервіс електронної черги до ТЦК. Також ми писали, що Кабмін затвердив нову форму військово-облікових документів. І чи надсилатимуть електронні направлення на ВЛК через застосунок “Резерв+”. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.