RU
Головна
Дніпро
20:31, 22 Серпня
Информатор UA

Интро

Служба безпеки України викрила зловмисників, які під час повномасштабної війни з рф намагалися привласнити понад 240 мільйонів гривень бюджетних коштів. До організації схеми причетні декілька посадовців Головного управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на пресслужбу СБУ у Дніпропетровській області. За даними слідства, зловмисники налагодили механізм привласнення активів українських компаній через втручання в електронні системи Державної податкової служби та подальшої їх передачі до підконтрольних фірм. Для цього організатори схеми на підставі підроблених документів отримували електронні підписи керівників підприємств з тимчасово окупованих районів Херсонської, Запорізької, Донецької та Харківської областей. Привласнені гроші ділки намагалися «вивести у тінь» через проведення безтоварних операцій, для чого вони залучили представників комерційних структур з Київської, Дніпропетровської, Львівської, Одеської та Черкаської областей. Працівники СБУ припинили діяльність злочинної схеми, вирішується питання щодо оголошення зловмисникам про підозру. Під час обшуків у організаторів схеми правоохоронці вилучили: комп’ютерну техніку; мобільні телефони; бухгалтерію; електронні носії інформації; печатки комерційних структур, задіяних в оборудках; готівку у сумі понад 80 тисяч доларів. Податківці з Дніпропетровської області намагалися вкрасти понад 240 мільйонів гривень з бюджету Привласнені гроші ділки намагалися «вивести у тінь» через проведення безтоварних операцій Раніше ми також писали, що в Україні викрили хакерів, які два роки повідомляли про «мінування» об'єктів по країні. Окрім того, у Дніпрі двоє псевдоволонтерів продавали гуманітарну допомогу для військових. Повідомляли ми і про те, що у Дніпропетровській області суд виніс вирок колаборанту, який «зливав» російській спецслужбі розвіддані. Стас Руденко

Податківці з Дніпропетровської області намагалися вкрасти понад 240 мільйонів гривень з бюджету

Читать на русском

Податківці з Дніпропетровської області намагалися вкрасти понад 240 мільйонів гривень з бюджету

Читать на русском
Податківці з Дніпропетровської області намагалися вкрасти понад 240 мільйонів гривень з бюджету

Податківці з Дніпропетровської області намагалися вкрасти понад 240 мільйонів гривень з бюджету

Служба безпеки України викрила зловмисників, які під час повномасштабної війни з рф намагалися привласнити понад 240 мільйонів гривень бюджетних коштів.

До організації схеми причетні декілька посадовців Головного управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на пресслужбу СБУ у Дніпропетровській області.

За даними слідства, зловмисники налагодили механізм привласнення активів українських компаній через втручання в електронні системи Державної податкової служби та подальшої їх передачі до підконтрольних фірм. Для цього організатори схеми на підставі підроблених документів отримували електронні підписи керівників підприємств з тимчасово окупованих районів Херсонської, Запорізької, Донецької та Харківської областей.

Привласнені гроші ділки намагалися «вивести у тінь» через проведення безтоварних операцій, для чого вони залучили представників комерційних структур з Київської, Дніпропетровської, Львівської, Одеської та Черкаської областей.

Працівники СБУ припинили діяльність злочинної схеми, вирішується питання щодо оголошення зловмисникам про підозру. Під час обшуків у організаторів схеми правоохоронці вилучили:

  • комп’ютерну техніку;
  • мобільні телефони;
  • бухгалтерію;
  • електронні носії інформації;
  • печатки комерційних структур, задіяних в оборудках;
  • готівку у сумі понад 80 тисяч доларів.

Податківці з Дніпропетровської області намагалися вкрасти понад 240 мільйонів гривень з бюджету Податківці з Дніпропетровської області намагалися вкрасти понад 240 мільйонів гривень з бюджету

Привласнені гроші ділки намагалися «вивести у тінь» через проведення безтоварних операцій Привласнені гроші ділки намагалися «вивести у тінь» через проведення безтоварних операцій

Раніше ми також писали, що в Україні викрили хакерів, які два роки повідомляли про «мінування» об'єктів по країні. Окрім того, у Дніпрі двоє псевдоволонтерів продавали гуманітарну допомогу для військових. Повідомляли ми і про те, що у Дніпропетровській області суд виніс вирок колаборанту, який «зливав» російській спецслужбі розвіддані.

Стас Руденко

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.