RU
Головна
Область
19:04, 21 Вересня
Информатор UA

Интро

19 вересня загинув воїн із Дніпропетровської області Ігор Суконченко. Трагедія сталася під час ворожого артобстрілу біля села Миролюбівка, що у Херсонській області. Чоловікові було лише 52-роки.  Його знали, як людину прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Криворізької районної державної адміністрації.  “Поділяємо ваше горе, адже не вистачить слів, аби передати смуток та біль, який чорним крилом торкнувся кожного серця через непоправну втрату. Взірець патріотизму й мужності, якому боліла доля рідної держави, він увічнив себе вічною славою, і пам'ять про українського Героя – вічна!” — сказав Євген Ситниченко, начальник Криворізької РВА. Редакція Інформатора висловлює родині полеглого воїна свої співчуття. Україна неодмінно переможе! Вічна пам'ять Герою!  Нагадаємо, на війні за Україну загинув 27-річний Герой з Кривого Рогу. У чоловіка залишилися мати та маленька донька. Раніше ми писали, що у боях на фронті загинув 45-річний військовий з Дніпропетровської області. Також читайте, що загинув 33-річний солдат ЗСУ із Дніпропетровської області. У нього залишились дружина та син. Повідомляли ми й, що у бою з ворогом загинув 40-річний Захисник з Дніпропетровської області. 

Потрапив під ворожий обстріл: загинув 52-річний воїн із Дніпропетровської області

Читать на русском

Герой мужньо боронив Україну до останнього

Читать на русском
Потрапив під ворожий обстріл: загинув 52-річний воїн із Дніпропетровської області

Герой мужньо боронив Україну до останнього

19 вересня загинув воїн із Дніпропетровської області Ігор Суконченко. Трагедія сталася під час ворожого артобстрілу біля села Миролюбівка, що у Херсонській області. Чоловікові було лише 52-роки. 

Його знали, як людину прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Криворізької районної державної адміністрації. 

“Поділяємо ваше горе, адже не вистачить слів, аби передати смуток та біль, який чорним крилом торкнувся кожного серця через непоправну втрату. Взірець патріотизму й мужності, якому боліла доля рідної держави, він увічнив себе вічною славою, і пам'ять про українського Героя – вічна!” — сказав Євген Ситниченко, начальник Криворізької РВА.

Редакція Інформатора висловлює родині полеглого воїна свої співчуття. Україна неодмінно переможе! Вічна пам'ять Герою! 

Нагадаємо, на війні за Україну загинув 27-річний Герой з Кривого Рогу. У чоловіка залишилися мати та маленька донька. Раніше ми писали, що у боях на фронті загинув 45-річний військовий з Дніпропетровської області. Також читайте, що загинув 33-річний солдат ЗСУ із Дніпропетровської області. У нього залишились дружина та син. Повідомляли ми й, що у бою з ворогом загинув 40-річний Захисник з Дніпропетровської області

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.