RU
Головна
Область
09:30, 14 Грудень
Информатор UA

Интро

У вівторок, 13 грудня, у Дніпрі та області випав сильний сніг. Негода повалила дерева і поламала гілки у місті та селах. Застрягла у багнюці й швидка допомога. Проте рятувальники ліквідували всі наслідки непогоди.  Співробітники ДСНС тричі виїжджали на виклики. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.  Перший випадок стався на вулиці Калнишевського селища міського типу Петриківка. Там гілка впала на лінію електропередач. Рятувальники розпиляли її та надали доступ аварійній бригаді енергетиків.  Рятувальники ліквідували всі наслідки непогоди Також вітер повалив дерево на проспекті Богдана Хмельницького. Рятувальники розпиляли його та прибрали з проїжджої частини.  З наслідками негоди зіштовхнулися і мешканці п’ятиповерхового будинку на вулиці Високовольтна у Дніпрі. Там впало дерево та перегородило вхід до під’їзду. Його прибрали рятувальники.  Допомога надзвичайників знадобилася і швидкій бригаді. Вони застрягли у багнюці за межами села Котлярівка Кам’янського району. Рятувальники за допомогою буксирувального троса та пожежного автомобіля вилучили транспортний засіб із пастки. На щастя, внаслідок непогоди травмованих та загиблих не було.   Інформатор показував всю красу першого снігу — подивитися можна тут. Також читайте, що у Дніпрі на Січових Стрільців гілка дерева пошкодила припарковану Mazda.

Повалені дерева та “швидка” у багнюці: наслідки негоди у Дніпропетровській області

Читать на русском

Читать на русском
Повалені дерева та “швидка” у багнюці: наслідки негоди у Дніпропетровській області
У Дніпрі та області рятувальники ліквідували наслідки непогоди

У вівторок, 13 грудня, у Дніпрі та області випав сильний сніг. Негода повалила дерева і поламала гілки у місті та селах. Застрягла у багнюці й швидка допомога. Проте рятувальники ліквідували всі наслідки непогоди

Співробітники ДСНС тричі виїжджали на виклики. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу ГУ ДСНС у Дніпропетровській області. 

Перший випадок стався на вулиці Калнишевського селища міського типу Петриківка. Там гілка впала на лінію електропередач. Рятувальники розпиляли її та надали доступ аварійній бригаді енергетиків. 

Рятувальники ліквідували всі наслідки непогоди
Рятувальники ліквідували всі наслідки непогоди

Також вітер повалив дерево на проспекті Богдана Хмельницького. Рятувальники розпиляли його та прибрали з проїжджої частини. 

З наслідками негоди зіштовхнулися і мешканці п’ятиповерхового будинку на вулиці Високовольтна у Дніпрі. Там впало дерево та перегородило вхід до під’їзду. Його прибрали рятувальники. 

Допомога надзвичайників знадобилася і швидкій бригаді. Вони застрягли у багнюці за межами села Котлярівка Кам’янського району. Рятувальники за допомогою буксирувального троса та пожежного автомобіля вилучили транспортний засіб із пастки.

На щастя, внаслідок непогоди травмованих та загиблих не було.

 

Інформатор показував всю красу першого снігу — подивитися можна тут. Також читайте, що у Дніпрі на Січових Стрільців гілка дерева пошкодила припарковану Mazda.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.