RU
Головна
Область
21:12, 17 Вересня
Информатор UA

Интро

У Дніпропетровській області група шахраїв видурювала гроші на лікування важкохворого родича. “Порятунок життя” оцінювався у кілька десятків тисяч гривень. Серед потерплих — близькі родичі військовослужбовця ЗСУ.  У такий спосіб аферисти ошукали 10 осіб на суму  майже 300 тисяч гривень. Про це повідомили у пресслужбі ГУНП у Дніпропетровській області, — пише Інформатор. Окрім того, зловмисники продавали неіснуючі дрова. Оголошення розміщували в Facebook. Сума збитків становить близько 200 тисяч гривень. Виявилося, що організатор злочину нещодавно звільнився з місць позбавлення волі. Двоє його поплічників зараз відбувають покарання у виправній колонії Дніпропетровської області. Правоохоронці провели 10 санкціонованих обшуків та вилучили мобільні телефони, банківські картки, чорнові записи. Фігурантам інкримінують вчинення кримінального правопорушення за другою та третьою частинами статті 190 (шахрайство) ККУ. Їм загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років. Наразі слідчі дії тривають.  Раніше ми писали, що у Дніпрі шахраї привласнили майже 9 мільйонів гривень, які "збирали для ЗСУ". Також читайте, що в Україні активізувались шахраї. Вони маскуються під банки та обіцяють грошову допомогу. У Дніпропетровській області група шахраїв видурювала гроші на лікування важкохворого родича

Шахраї з Дніпропетровської області виманювали гроші за “порятунок життя” важкохворого родича

Читать на русском
Шахраї з Дніпропетровської області виманювали гроші за “порятунок життя” важкохворого родича

Аферисти обдурили кілька десятків громадян на півмільйона гривень

У Дніпропетровській області група шахраїв видурювала гроші на лікування важкохворого родича. “Порятунок життя” оцінювався у кілька десятків тисяч гривень. Серед потерплих — близькі родичі військовослужбовця ЗСУ. 

У такий спосіб аферисти ошукали 10 осіб на суму  майже 300 тисяч гривень. Про це повідомили у пресслужбі ГУНП у Дніпропетровській області, — пише Інформатор.

Окрім того, зловмисники продавали неіснуючі дрова. Оголошення розміщували в Facebook. Сума збитків становить близько 200 тисяч гривень.

Виявилося, що організатор злочину нещодавно звільнився з місць позбавлення волі. Двоє його поплічників зараз відбувають покарання у виправній колонії Дніпропетровської області. Правоохоронці провели 10 санкціонованих обшуків та вилучили мобільні телефони, банківські картки, чорнові записи.

Фігурантам інкримінують вчинення кримінального правопорушення за другою та третьою частинами статті 190 (шахрайство) ККУ. Їм загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років. Наразі слідчі дії тривають. 

Раніше ми писали, що у Дніпрі шахраї привласнили майже 9 мільйонів гривень, які "збирали для ЗСУ". Також читайте, що в Україні активізувались шахраї. Вони маскуються під банки та обіцяють грошову допомогу.

У Дніпропетровській області група шахраїв видурювала гроші на лікування важкохворого родича
У Дніпропетровській області група шахраїв видурювала гроші на лікування важкохворого родича

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.