RU
Головна
Область
08:24, 24 Листопада
Информатор UA

Интро

У Дніпропетровській області енергетики продовжують відновлювати живлення. Світло в домівках мають до 50% споживачів області. Проте ситуація в енергетиці складна.  Аби зменшити навантаження на мережу, всюди тривають відключення. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, — пише Інформатор.   “Завершилися рятувальні операції у Кривому Розі та Павлоградському районі.  Рятувальники підняли на поверхню майже 3000 працівників, які залишилися у шахтах через знеструмлення підприємств”, — написав Резніченко.  Війська рф продовжують обстрілювати Нікопольський район. Ворог п’ять разів ударив з важкої артилерії по Марганецькій громаді. Скерували туди понад 30 снарядів.    “Люди не постраждали. Представники ДСНС обстежують територію - з’ясовують деталі обстрілів”, — написав Резніченко.  Раніше ми писали, що сили ППО збили три російські ракети над Дніпропетровською областю. Писали ми й про те, що у Дніпрі та області відновлюють постачання світла. Також читайте, що світла в Україні може не бути протягом доби - "Укренерго".

Ситуація в енергетиці складна: як минула ніч у Дніпропетровській області

Читать на русском

Читать на русском
Ситуація в енергетиці складна: як минула ніч у Дніпропетровській області
Усі служби продовжують працювати

У Дніпропетровській області енергетики продовжують відновлювати живлення. Світло в домівках мають до 50% споживачів області. Проте ситуація в енергетиці складна. 

Аби зменшити навантаження на мережу, всюди тривають відключення. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, — пише Інформатор. 

 “Завершилися рятувальні операції у Кривому Розі та Павлоградському районі.  Рятувальники підняли на поверхню майже 3000 працівників, які залишилися у шахтах через знеструмлення підприємств”, — написав Резніченко. 

Війська рф продовжують обстрілювати Нікопольський район. Ворог п’ять разів ударив з важкої артилерії по Марганецькій громаді. Скерували туди понад 30 снарядів.  

 “Люди не постраждали. Представники ДСНС обстежують територію - з’ясовують деталі обстрілів”, — написав Резніченко. 

Раніше ми писали, що сили ППО збили три російські ракети над Дніпропетровською областю. Писали ми й про те, що у Дніпрі та області відновлюють постачання світла. Також читайте, що світла в Україні може не бути протягом доби - "Укренерго".

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.