RU

СК "Дніпро-1" виборов бойову нічию в першому матчі року

Українська команда проводить тренувальний збір у Туреччині

Українські футбольні клуби розпочали тренувальні збори. Лідер Української Прем’єр-ліги СК «Дніпро-1» у першому контрольному матчі 2023 року зустрівся з «Динамо» (Тбілісі) в Туреччині. Дніпряни пропустили два швидких голи, потім зрівняли рахунок та, навіть, вийшли вперед, утім перемогу не втримали.

У неділю, 15 січня, СК «Дніпро-1» провів перший поєдинок на тренувальних зборах. Суперником української команди став чемпіон Грузії тбіліське «Динамо» Матч розпочався зі хвилини мовчання за жертвами ракетного удару по місту Дніпро, - пише Інформатор із посиланням на Інформатор Україна.

Склади команд

СК Дніпро-1: Кінарейкін, Амаш, Гомес, Сваток (кап), Пасіч, Назаренко, Рубчинський, Бабенко, Підлепенець, Гуцуляк, Довбик.

Запасні: Костик, Адамюк, Сарапій, Клименчук, Танковський, Порох, Когут, Танчик.

Динамо (Тбілісі): Каталадзе, Каландадзе (кап), Хвабагіані, Омар, Моістрапішвілі, Біленький, Осей, Кіктітадзе, Угрекелідзе, Майсурадзе, Сігуа.

Запасні: Кереселідзе, Махацарія, Табідзе, Малі, Кубурі, Лацабідзе, Одішарія, Паркадзе, Камара, Осей, Міквабішвілі, Схіртладзе, Іобашвілі, Марусіч.

Перебіг поєдинку

«Динамо» відкрило рахунок вже на другій хвилині. М’яч після дальнього удару Моістрапішвілі влучив у гравця СК «Дніпро-1» і залетів у ворота. На 8-й хвилині команда з Грузії подвоїла рахунок. Комбінацію «Динамо» влучним ударом завершив Кіктітадзе. Дніпряни від такого початку оговтались ближче до середини першого тайму. Довбик здійснив сольний прохід від центру поля, але у штрафному майданчику порушив правила. Через 10 хвилин Довбик свій момент реалізував, замкнувши подачу Амаша. На 39-й хвилині СК «Дніпро-1» зрівняв рахунок. Оборона та голкіпер «Динамо» заблокували два удари по воротах, але Підлепенець все ж таки добив  м’яч у сітку. На 41-й хвилині українська команда вийшла вперед. Підлепенець зробив простріл, а Рубчинський вправно зробив свою справу.

На самому початку другого тайму СК «Дніпро-1» міг збільшувати перевагу, але два гравці не розібрались між собою і втратили нагоду. Українська команда підтримувала непоганий, як для січня, темп гри. Суперники проводили обмін атаками і майже не затримувались у центральній зоні поля. На 75-й хвилині чемпіон Грузії зрівняв рахунок. Міквабішвілі зі штрафного закрутив м’яч у ворота. Не обійшлось у цьому епізоді без помилки голкіпера «Дніпра-1», який повинен був рятувати команду. На 77-й хвилині Танковський у жорсткому підкаті збив суперника і відразу побачив перед собою червону картку. СК «Дніпро-1» намагався вирвати перемогу, але забити четвертий м’яч не зумів, хоча моменти у команди були. А на 89-й хвилині дніпряни ледь не пропустили самі. Удар Камара прийняла на себе поперечина воріт СК «Дніпро-1».

• СК Дніпро-1 (Україна) — Динамо (Тбілісі, Грузія) 3:3 (Довбик, 35, Підлепенець, 39, Рубчинський, 41 - Моістрапішвілі, 2, Кіктітадзе, 8, Міквабішвілі, 75).

Раніше ми писали, що нападник «Дніпра-1» Артем Довбик став найкращим гравцем року в УПЛ. Також ми повідомляли, що СК "Дніпро-1" поповнив новий гравець.