RU
Головна
Реклама
13:51, 14 Листопада
Информатор UA

Интро

На вулиці стає усе прохолодніше, а в парках розваг Dkids у Дніпрі та Кам’янському діти можуть розважатися в теплих та яскравих кімнатах. Водночас батьки мають змогу спокійно посидіти в затишному ресторані.  Тож ловіть суботній челендж від DКids! Правила дуже прості. Як долучитися Вам потрібно: завітати на паті кожної суботи в період з 19.11 по 24.12; зробити фото з героєм у парку; зібрати колекцію з 6 фото та зареєструватися. Ви автоматично станете учасником нашого розіграшу і матимете можливість виграти круті призи: 1 місце – сімейна вечеря в ресторані «DКids» на суму 2000 грн (діє тільки на меню ресторану без напоїв та бару). 2 місце – новорічне привітання від казкових героїв. 3 місце – сертифікат на безкоштовний вхід. Розіграш призів відбудеться 24 грудня о 18:30 на території парку.⠀ Важлива інформація Фотографуватиме вас робітник парку на фотоапарат; Конкурс проводиться виключно по суботах; Ви отримуєте роздруковану фотографію вартістю 30 гривень на згадку; Зібравши 6 фото, 24 грудня у парку ви отримаєте свій щасливий номерок для участі в розіграшу призів;⠀ Подробиці можна дізнатись, зателефонувавши за телефонами: (097) 560-55-80 – Кам'янське. (099) 442-44-32 – Дніпро. Парки розваг Dkids працюють у Дніпрі на другому поверсі ТРЦ «Мост Сіті», а в Кам'янському за адресою проспект Свободи, 37 щоденно: з 10-ї ранку до 9-ї вечора. Окрім понеділка. Цього дня їх відкривають о 12-й, бо вранці весь ігровий центр ретельно дезінфікують. Про те, як це відбувається читайте тут. Для маленьких гостей та їхніх батьків на території Dkids безліч розваг: інтерактивні атракціони, гірка-тюб, батут та яма з поролоновими кубиками, ігрові автомати, місто професій. Для тих хто зголоднів - смачні страви та солодощі у ресторані. Приходьте повеселитися всією родиною! Про новини чарівної країни Dkids читайте у Facebook та Instagram. У парку Dkids можна весело грати та смачно відпочивати. У Dkids чимало розваг Суботній челендж Ви можете виграти призи Аніматори знайдуть, як розважити малечу Для тих хто зголоднів - смачні страви та солодощі у ресторані Батьки можуть відпочити Посидіти з друзями Відпочинок для усієї родини Чимало дитячих розваг Великий вибір блюд і напоїв Рекламний матеріал

Суботній челендж від DКids: як долучитися до розіграшу призів

Читать на русском

Читать на русском
Суботній челендж від DКids: як долучитися до розіграшу призів
Відпочинок для дітей та дорослих

На вулиці стає усе прохолодніше, а в парках розваг Dkids у Дніпрі та Кам’янському діти можуть розважатися в теплих та яскравих кімнатах. Водночас батьки мають змогу спокійно посидіти в затишному ресторані. 

Тож ловіть суботній челендж від DКids! Правила дуже прості.

Як долучитися

Вам потрібно:

  1. завітати на паті кожної суботи в період з 19.11 по 24.12;
  2. зробити фото з героєм у парку;
  3. зібрати колекцію з 6 фото та зареєструватися.

Ви автоматично станете учасником нашого розіграшу і матимете можливість виграти круті призи:

  • 1 місце – сімейна вечеря в ресторані «DКids» на суму 2000 грн (діє тільки на меню ресторану без напоїв та бару).
  • 2 місце – новорічне привітання від казкових героїв.
  • 3 місце – сертифікат на безкоштовний вхід.

Розіграш призів відбудеться 24 грудня о 18:30 на території парку.⠀

Важлива інформація

  • Фотографуватиме вас робітник парку на фотоапарат;
  • Конкурс проводиться виключно по суботах;
  • Ви отримуєте роздруковану фотографію вартістю 30 гривень на згадку;
  • Зібравши 6 фото, 24 грудня у парку ви отримаєте свій щасливий номерок для участі в розіграшу призів;⠀

Подробиці можна дізнатись, зателефонувавши за телефонами:

Парки розваг Dkids працюють у Дніпрі на другому поверсі ТРЦ «Мост Сіті», а в Кам'янському за адресою проспект Свободи, 37 щоденно: з 10-ї ранку до 9-ї вечора. Окрім понеділка. Цього дня їх відкривають о 12-й, бо вранці весь ігровий центр ретельно дезінфікують. Про те, як це відбувається читайте тут.

Для маленьких гостей та їхніх батьків на території Dkids безліч розваг: інтерактивні атракціони, гірка-тюб, батут та яма з поролоновими кубиками, ігрові автомати, місто професій. Для тих хто зголоднів - смачні страви та солодощі у ресторані.

Приходьте повеселитися всією родиною! Про новини чарівної країни Dkids читайте у Facebook та Instagram. У парку Dkids можна весело грати та смачно відпочивати.

У Dkids чимало розваг
У Dkids чимало розваг
Суботній челендж
Суботній челендж
Ви можете виграти призи
Ви можете виграти призи
Аніматори знайдуть, як розважити малечу
Аніматори знайдуть, як розважити малечу
Для тих хто зголоднів - смачні страви та солодощі у ресторані
Для тих хто зголоднів - смачні страви та солодощі у ресторані
Батьки можуть відпочити
Батьки можуть відпочити
Посидіти з друзями
Посидіти з друзями
Відпочинок для усієї родини
Відпочинок для усієї родини
Чимало дитячих розваг
Чимало дитячих розваг
Великий вибір блюд і напоїв
Великий вибір блюд і напоїв

Рекламний матеріал

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.