RU
Головна
Дніпро
14:41, 26 Травня
Информатор UA

Интро

Вдень 26 листопада росія вкотре атакувала Дніпро. Під ударом опинилася поліклініка. Наразі відомо про 23 постраждалих. Поліція відкрила мобільний пункт для звернень громадян.  Містяни можуть звернутись до правоохоронців і подати заяву про зруйноване майно або інші наслідки від ракетного удару. Пункти прийому заяв та повідомлень розташовані за адресою: вулиця Калинова 83 (навпроти заправної станції «Окко») вулиця Янтарна, 42 Також постраждалі можуть звернутись на лінію “102” і там повідомити про отримані травми і збитки.  Нагадаємо, близько 10:30 мешканці Дніпра почули вибух. З’ясувалось, що є влучання по медзакладу Дніпра. Згодом стало відомо про постраждалих. На жаль, є загиблі. Також ми публікували фото нічної атаки Дніпра.

Удар по поліклініці в Дніпрі: поліція розгорнула пункт допомоги

Читать на русском

Читать на русском
Удар по поліклініці в Дніпрі: поліція розгорнула пункт допомоги
Громадяни можуть заявити про отримані травми та пошкоджене майно

Вдень 26 листопада росія вкотре атакувала Дніпро. Під ударом опинилася поліклініка. Наразі відомо про 23 постраждалих. Поліція відкрила мобільний пункт для звернень громадян. 

Містяни можуть звернутись до правоохоронців і подати заяву про зруйноване майно або інші наслідки від ракетного удару. Пункти прийому заяв та повідомлень розташовані за адресою:

  • вулиця Калинова 83 (навпроти заправної станції «Окко»)
  • вулиця Янтарна, 42

Також постраждалі можуть звернутись на лінію “102” і там повідомити про отримані травми і збитки. 

Нагадаємо, близько 10:30 мешканці Дніпра почули вибух. З’ясувалось, що є влучання по медзакладу Дніпра. Згодом стало відомо про постраждалих. На жаль, є загиблі. Також ми публікували фото нічної атаки Дніпра.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.