У Дніпрі провели 37-му чергову сесію міськради – основні рішення

У Дніпрі провели 37-му чергову сесію міськради – основні рішення
Засідання відбувалося у змішаному форматі – очно та відеозв’язком

24 травня у міській раді Дніпра провели 37-му чергову сесію. Засідання тривало близько 50 хвилин та відбувалося у змішаному форматі – очно та відеозв’язком. 

Депутати ухвалили низку рішень щодо фінансово-бюджетних питань та стосовно програм розвитку галузей міського господарства. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на пресслужбу Дніпровської міськради. Зокрема, депутати погодили збільшення матеріальних заохочень для 150 молодих педагогів. Йдеться про додаткові щомісячні виплати. 

Крім цього, розглянули організаційні, кадрові, а також питання комунальної власності і земельних відносин. Тут в одному з блоків проголосували за дерусифікацію ще семи вулиць, чиї назви були повʼязані з державою-терористкою рф. Водночас виділили більше ніж 25 млн грн субвенції для військових частин ЗСУ. 

«Вважаю, що сьогодні плідно попрацювали. Давайте наступного разу, аби показати людям, що депутати на місцях, знову зберемося в сесійній залі», – сказав мер Дніпра Борис Філатов і закликав депутатів активніше повертатися до засідань в очному форматі.

24 травня у міській раді Дніпра провели 37-му чергову сесію
24 травня у міській раді Дніпра провели 37-му чергову сесію
Засідання тривало близько 50 хвилин
Засідання тривало близько 50 хвилин
Воно відбувалося у змішаному форматі – очно та відеозв’язком
Воно відбувалося у змішаному форматі – очно та відеозв’язком
Виділили більше ніж 25 млн грн субвенції для військових частин ЗСУ
Виділили більше ніж 25 млн грн субвенції для військових частин ЗСУ
Проголосували за дерусифікацію ще семи вулиць
Проголосували за дерусифікацію ще семи вулиць

Платон Бережний

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити