RU
Головна
Дніпро
22:00, 7 Грудень
Информатор UA

Интро

Українці продовжують допомагати військовим. Так, ви можете отримати ігрову футболку Павла Ксьонза з автографами гравців збірної України. Долучайтесь до розіграшу.  Також розіграють ще пам'ятну футболку зі Шкіпером. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на публікацію в Instagram Євгена Перевєрзєва. Умови прості. Треба перевести внесок на карту Monobank (5358 3808 8866 5588) до 11 грудня. Після цього слід надіслати скрін в дірект на цю сторінку. Далі вам присвоять номер учасника лотереї. Більше внесків - більше шансів виграти. Ціна лоту - 200 гривень Переможця оберуть в прямому ефірі за допомогою генератора випадкових чисел. Результати оголосять 11 грудня, о 18:00. Кошти підуть на підтримку фанатів Дніпра, які зараз служать в лавах ЗСУ в складі 98-го батальйону ТрО “Азов” Дніпро, також 50% на підтримку 124 Бригади ТрО 192 батальону. Пам'ятна футболка Раніше ми писали, що СК “Дніпро-1” зіграє перенесений матч першого туру проти ФК “Олександрія”, утім через ворожу ракетну атаку на Україну матч зупинили і перенесуть на іншу дату.

У Дніпрі розігрують футболку гравця ФК "Дніпро" Павла Ксьонза

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі розігрують футболку гравця ФК "Дніпро" Павла Ксьонза
Долучайтесь до розіграшу

Українці продовжують допомагати військовим. Так, ви можете отримати ігрову футболку Павла Ксьонза з автографами гравців збірної України. Долучайтесь до розіграшу

Також розіграють ще пам'ятну футболку зі Шкіпером. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на публікацію в Instagram Євгена Перевєрзєва.

Умови прості. Треба перевести внесок на карту Monobank (5358 3808 8866 5588) до 11 грудня. Після цього слід надіслати скрін в дірект на цю сторінку. Далі вам присвоять номер учасника лотереї. Більше внесків - більше шансів виграти. Ціна лоту - 200 гривень

Переможця оберуть в прямому ефірі за допомогою генератора випадкових чисел. Результати оголосять 11 грудня, о 18:00. Кошти підуть на підтримку фанатів Дніпра, які зараз служать в лавах ЗСУ в складі 98-го батальйону ТрО “Азов” Дніпро, також 50% на підтримку 124 Бригади ТрО 192 батальону.

Пам'ятна футболка
Пам'ятна футболка

Раніше ми писали, що СК “Дніпро-1” зіграє перенесений матч першого туру проти ФК “Олександрія”, утім через ворожу ракетну атаку на Україну матч зупинили і перенесуть на іншу дату.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.