RU
Головна
Дніпро
10:08, 26 Листопада
Информатор UA

Интро

У п’ятницю, 25 листопада, на лінії Данила Галицького 77-річна жінка впала у покинутий каналізаційний колодязь. Глибина якого 2,5 метри. На місце події приїхали рятувальники. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ГУ ДСНС в Дніпропетровській області.  Рятувальники за допомогою пожежного спорядження витягнули жінки з ями. На місці події викликали швидку. Надалі її шпиталізували до лікарні. На місці події працювали 5 осіб особового складу та 1 одиниця спецтехніки. Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі призначили на посаду нового очільника ДСНС у Дніпропетровській області. Також читайте, що у Дніпрі пожежа забрала життя однієї людини, іншу шпиталізували. Раніше ми писали, що у Дніпрі на Леваневського палав Daewoo. 

У Дніпрі врятували літню жінку, яка впала у покинутий колодязь

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі врятували літню жінку, яка впала у покинутий колодязь
Жінку шпиталізували

У п’ятницю, 25 листопада, на лінії Данила Галицького 77-річна жінка впала у покинутий каналізаційний колодязь. Глибина якого 2,5 метри. На місце події приїхали рятувальники.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ГУ ДСНС в Дніпропетровській області. 

Рятувальники за допомогою пожежного спорядження витягнули жінки з ями. На місці події викликали швидку. Надалі її шпиталізували до лікарні. На місці події працювали 5 осіб особового складу та 1 одиниця спецтехніки.

Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі призначили на посаду нового очільника ДСНС у Дніпропетровській області. Також читайте, що у Дніпрі пожежа забрала життя однієї людини, іншу шпиталізували. Раніше ми писали, що у Дніпрі на Леваневського палав Daewoo

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.