RU

У Дніпро приїхав Президент Чехії Петр Павел: про що домовлялися з головою ДніпроОВА Сергієм Лисаком

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпро приїхав Президент Чехії Петр Павел: про що домовлялися з головою ДніпроОВА Сергієм Лисаком
У Дніпро приїхав Президент Чехії Петр Павел

У суботу, 29 квітня, до Дніпра з офіційним візитом приїхав Президент Чехії Петр Павел. Він зустрівся з головою ОВА Сергієм Лисаком та поговорив про відбудову Дніпропетровської області. Також вони підписали меморандум про виготовлення сучасного медичного автобуса — “реанімаційне відділення” на колесах. 

Одночасно допомогу в ньому зможуть отримати 12 поранених. Чехія зробить його спеціально для нас. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію голови ОВА Сергія Лисака. 

“Наш регіон зі статусом “прифронтовий” вже понад 9 років. Попри це безпекова ситуація контрольована. Влада на місцях працює. І вже зараз готуємося до відновлення того, що розбив ворог.  Щось робимо власними силами. Підтримують й міжнародні партнери. Чехія – це та республіка, яка взяла шефство над областю. Тобто допомагатиме з відбудовою”, — написав Лисак. 

Також Сергій Лисак Звернув увагу Президента Чехії на відновлення навчальних закладів. Це найперше що необхідно зробити. 

“У регіоні пошкоджено майже 100 шкіл і понад 50 садочків. Освітня, як і гуманітарна та енергетична сфери – у пріоритеті чеських партнерів”, — зазначив Сергій Лисак. 

Зазначимо, що Президент Чехії Петр Павел приїхав до України у п’ятницю, 28 квітня. Він зустрівся з Президентом України Володимиром Зеленським та відвідав Бучу. 

Раніше ми писали, що в Україну приїхав президент США Джо Байден. Також читайте, що на місце трагедії у Дніпрі приїхав Верховний комісар ООН у справах біженців Філіппо Гранді. Писали ми й про те, що до Дніпропетровської області приїхав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.