У четвер, 22 червня, у Кривому Розі на вулиці Бірюзова стався нещасний випадок. Там на другому поверсі обвалився балкон разом з подружжям. На місце викликали бригаду швидкої допомоги.
Виклик на лінію “102” надійшов близько 21:45. Про це пише Інформатор з посиланням на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області.
Попередньо, значних тілесних ушкоджень 26-річне подружжя не отримало. Також вони написали звернення щодо припинення розгляду цієї справи.
Нагадаємо, що в Дніпропетровській області обвалився будинок, під завалами загинув чоловік. Також читайте, що у Дніпрі на Кондратюка під 80-річною жінкою провалився балкон. На жаль, постраждала загинула. Писали ми й про те, що у Жовтих Водах 5-річний хлопчик випав з вікна 7 поверху — його з мозковою комою забрала “швидка”.
Фото: 1kr.ua