У Кривому Розі шукають зниклу 15-річну дівчину

У Кривому Розі шукають зниклу 15-річну дівчину
У Кривому Розі шукають 15-річну Аліну Гончаренко, яка вийшла з дому та не повернулась

У Кривому Розі зникла 15-річна Аліна Гончаренко. 12 грудня, близько 13:00, дівчина вийшла з дому та досі не повернулась. Наразі невідомо, де вона знаходиться.

Поліцейські шукають підлітка, але їм потрібна допомога свідків. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію поліції Дніпропетровської області.

Оновлено: дівчинку знайшли. 

Прикмети: на вигляд 15-16 років, зріст 150 сантиметрів, худорлява, чорне волосся нижче плечей, темно-зелені очі. 

Була одягнена в чорну куртку, сірі спортивні штани та взута у чорно-білі кросівки, з собою мала чорну сумку через плече.

Особливі прикмети: пірсинг у носі, має татуювання на животі та руці.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпропетровській області шукають зниклого 46-річного чоловіка. Також читайте, що у Дніпрі шукають 47-річну Марину Видикову. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі зник Євген Корсун.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити