У ніч на 4 березня та в попередній вечір росіяни обстрілювали Дніпропетровську область різними видами озброєння. Вибухи зафіксували в Дніпровському районі – там зачепило АЗС та загорілася суха трава. Водночас, Нікопольський район ворог “накрив” артилерією, дроном-камікадзе та “Градами”.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на голову ДніпроОВА Сергія Лисака.
Під час обстрілів над областю працювала ППО. Захисники неба змогли збити 9 ворожих дронів.
Наслідки обстрілів Нікополю, а також Марганецької та Червоногригорівської громади уточнюються. Попередньо, всюди обійшлося без постраждалих.
Нагадаємо, що Сирський прокоментував “Іскандером” по полігону у Дніпропетровській області. Також через російські атаки у Кривому Розі постраждала жінка, а у Нікопольському районі лунали вибухи. Крім цього, ворог з артилерії обстріляв Нікополь – постраждали троє людей.