RU

В Україні до ТЦК починають викликати 25-річних чоловіків - Генштаб

Читать на русском

Читать на русском
В Україні до ТЦК починають викликати 25-річних чоловіків - Генштаб
В Україні викличуть у ТЦК всіх чоловіків, яким виповнилось 25 років

В Україні до Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки викликатимуть всіх українців, які досягли 25-річного віку. Там вони будуть уточнювати облікові дані та оформляти відповідні документи. Крім того, молоді чоловіки будуть проходити медичний огляд.

Це пов'язано з набранням чинності закону "Про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу”, який підписав Володимир Зеленський. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пост Генерального штабу ЗСУ

Згідно з законом зменшили з 27 до 25 років вік перебування громадян на військовому обліку призовників. Зокрема, 25-річні громадяни підлягають зняттю з військового обліку призовників та взяттю на облік військовозобов’язаних. 

“З набранням чинності вищезазначеним Законом України територіальними центрами комплектування буде здійснюватися виклик громадян, які перебували на військовому обліку призовників та досягли 25-річного віку для уточнення облікових даних, проходження медичного огляду та оформлення відповідних військово-облікових документів”, - йдеться у документі.  

Нагадаємо, чому Зеленський не оголосив війну та чи є законною мобілізація. Писали ми й про те, які зміни передбачені в новому законопроєкті про мобілізацію. Також читайте, що у Верховній Раді відхилили скандальну поправку в законопроєкті щодо мобілізації з 18 років. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.