RU

В Україні розпочали надсилати судові повістки через Viber: причина

Читать на русском

Читать на русском
В Україні розпочали надсилати судові повістки через Viber: причина
Повістки до суду тепер приходитимуть у Viber

В Україні розпочали надсилати повістки й виклики через Viber. Мета - зекономити кошти. Інновація запрацювала 15 лютого.

За замовчуванням система судового документообігу буде намагатись відправити повістку через месенджер. Якщо це буде  неможливо, тоді абоненту прийде SMS з нею. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Інформатор Україна.

"З 00:01 до 12:00 15 лютого на месенджер Viber доставлено 60% повісток – з тих, які за згодою учасників судового процесу направляються у вигляді електронних повідомлень. Завдяки цьому за перші півдня роботи нового сервісу економія для судів (а значить, і для держбюджету) понад 5 тисяч гривень, або 42%. Можливо, цифри поки що не надто вражаючі, але це лише початок. У подальшому активне використання цього та всіх інших більш економних способів доставки повісток принесе дуже швидку і відчутну економію Україні”, – йдеться у публікації Державної судової адміністрації України.

Нагадаємо, раніше ми писали, за яких умов можуть анулювати повістку потенційному призовнику. Також читайте, чи означає отримання повістки на вулиці одразу мобілізацію. Крім цього, Інформатор повідомляв, що чекає на військовозобов'язаних чоловіків, які отримали повістку та не прийшли у військкомат.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.