Уночі проти 17 листопада у Кривому Розі сталося вбивство. У районі Дружби біля місцевої крамниці зарізали 16-річного підлітка. Хлопця вдарили ножем у серце. Поліція затримала 20-річного чоловіка.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужби поліції Дніпропетровської області та Дніпропетровської обласної прокуратури.
Як встановили поліцейські, інцидент стався близько 4:40. Під час конфлікту підозрюваний завдав потерпілому смертельних травм.
Наразі вирішують питання щодо повідомлення йому про підозру. Провадження відкрили за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, як покарали жінку, яка у Павлограді зарізала ножем 69-річну знайому. Раніше ми писали, що у Криворізькому районі чоловік під час сварки вбив дерев’яною ніжкою від столу знайомого. Також читайте про жінку, яка вдарила співмешканця ножицями у серце.