RU
Головна
Область
08:59, 22 Вересня
Информатор UA

Интро

В ніч на 22 вересня, військові рф декілька разів вдарили по території Дніпропетровської області. Били по Нікопольському та Криворізькому районах. В результаті загинув 35-річний чоловік. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, - передає Інформатор. Близько опівночі росіяни накрили «Градами» Нікополь. Випустили по центральних кварталах з 20 снарядів. Убили 35-річного чоловіка. У місті понівечені 17 багатоповерхових та приватних будинків, газопровід та лінії електропередач. Вулиці усіяні вирвами та уламками боєприпасів. Російські снаряди прилетіли й у дві лікарні, школу, футбольне поле, краєзнавчий музей, адмінбудівлі, кілька магазинів та ринок. Пошкодив обстріл і стели на Алеї пам'яті. Через атаку спалахнули чотири пожежі у торговельних кіосках та гаражах. Займання вогнеборці уже приборкали", - написав він. У Кривому Розі через атаку ворожого дрону-камікадзе горіла двоповерхова будівля. Рятувальники полум’я загасили. Люди не постраждали. Обстріляли два райони Загинув чоловік Є руйнування Нагадаємо, раніше ми писали, що війська рф вдарили по Синельниківському району. Там пошкоджені інфраструктурний об'єкт та сільгосппідприємство. Також читайте, що ворог всю ніч накривав Нікопольський район “Градами” та важкою артилерією.

Від ворожих ударів знову потерпали Нікопольський та Криворізький райони: загинув 35-річний чоловік

Читать на русском
Від ворожих ударів знову  потерпали Нікопольський та Криворізький райони: загинув 35-річний чоловік

В результаті атаки загинув чоловік

В ніч на 22 вересня, військові рф декілька разів вдарили по території Дніпропетровської області. Били по Нікопольському та Криворізькому районах. В результаті загинув 35-річний чоловік.

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, - передає Інформатор.

Близько опівночі росіяни накрили «Градами» Нікополь. Випустили по центральних кварталах з 20 снарядів. Убили 35-річного чоловіка. У місті понівечені 17 багатоповерхових та приватних будинків, газопровід та лінії електропередач. Вулиці усіяні вирвами та уламками боєприпасів. Російські снаряди прилетіли й у дві лікарні, школу, футбольне поле, краєзнавчий музей, адмінбудівлі, кілька магазинів та ринок. Пошкодив обстріл і стели на Алеї пам'яті. Через атаку спалахнули чотири пожежі у торговельних кіосках та гаражах. Займання вогнеборці уже приборкали", - написав він.

У Кривому Розі через атаку ворожого дрону-камікадзе горіла двоповерхова будівля. Рятувальники полум’я загасили. Люди не постраждали.

Обстріляли два райони
Обстріляли два райони
Загинув чоловік
Загинув чоловік
Є руйнування
Є руйнування

Нагадаємо, раніше ми писали, що війська рф вдарили по Синельниківському району. Там пошкоджені інфраструктурний об'єкт та сільгосппідприємство. Також читайте, що ворог всю ніч накривав Нікопольський район “Градами” та важкою артилерією.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.