RU

Вручення нагород Захисникам неба, повернення воїнів з полону та модернізована електричка: топ гарних новин тижня

Читать на русском

Читать на русском
Вручення нагород Захисникам неба, повернення воїнів з полону та модернізована електричка: топ гарних новин тижня
Інформатор підготував підбірку добрих новин тижня

У цей непростий час привід для радощів та гордощів нам дарують Захисники. Вони стримують потуги ворога прорвати українську оборону. Інформатор вирішив вкотре спростувати міф, що він публікує лише “трешові” новини.

Ми підготували підбірку добрих новин, які ви могли пропустити.

Президент України Володимир Зеленський приїхав у Дніпропетровську область з робочим візитом. 4 лютого він проінспектував, як відбуваються відновлювальні роботи після нещодавньої атаки безпілотниками по Кривому Рогу. 5 лютого Президент подивився, як готують наших оборонців неба і в яких умовах вони проживають. Він вручив нагороди бійцям.

Невдовзі до роботи стане модернізований електропоїзд ЕПЛ2Т. Його зробили на Луганському тепловозобудівному заводі у 2006 році, а зараз - модернізували. Він має пандуси, місця для проїзду людей з інвалідністю, інклюзивні вбиральні, навігацію шрифтом Брайля, кріплення і локації для велосипедів, порти Type-C та USB для зарядки гаджетів.

“Укрзалізниця” цифровізувала повернення квитків на потяг. Тепер це можна зробити, навіть коли послуга закрита чи не доступна. Ба більше, не доведеться їхати до каси та заповнювати паперову заяву. Достатньо лише оформити електронну версію й підписали “Дія.Підписом”. 

8 лютого 2024 року стався обмін полоненими. Додому в Україну повернулися 100 Захисників. Серед них — 15 мешканців Дніпропетровської області. 

10 лютого СК “Дніпро-1” зіграв з туркменським “Аркадагом”. Матч проходив в рамках зборів у Турції, в місті Анталія, на стадіоні Titanic Mardan. Дніпряни перемогли з рахунком 1:0.

У Дніпрі стало більше на одну тролейбусну зупинку. Йдеться про маршрути №1, №4 та “Б”. Так, у напрямку центру додали зупинку “вулиця Володимира Вернадського”.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.