RU

Як обміняти водійське посвідчення після зміни даних та скільки це коштує

Читать на русском

Читать на русском
Як обміняти водійське посвідчення після зміни даних та скільки це коштує
На заміну дається 10 днів з дня отримання нового документа, що посвідчує особу

Водії, які змінили прізвище чи інші персональні дані, часто продовжують їздити зі старим водійським посвідченням. Але їм треба поновити документи. Це необхідно зробити не пізніше 10 днів з дня отримання нового документа, що посвідчує особу.

Змінити посвідчення водія можна у сервісному центрі МВС, в Електронному кабінеті чи в “Дії”, – пише Інформатор з посиланням на пресслужбу ГСЦ МВС в Дніпропетровській області. 

Заміна посвідчення водія в сервісному центрі МВС

Якщо посвідчення видане до 2013 року і не відображається в “Дії” або Електронному кабінеті водія, то необхідно звернутись до сервісного центру МВС. 

При собі мати наступні документи: 

  • паспорт громадянина України (у разі надання ID-картки без наявних у безконтактному електронному носії відомостей про реєстрацію місця проживання разом надається довідка про реєстрацію місця проживання особи);
  • довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків; 
  • документ, що підтверджує зміну особистих даних (наприклад, свідоцтво про реєстрацію шлюбу); 
  • наявне посвідчення водія, яке підлягає обміну. 

Під час воєнного стану медична довідка не обов’язкова. Орієнтовна вартість послуги складає 270 грн.

Заміна водійського посвідчення онлайн та в “Дії”

Треба авторизуватися в Електронному кабінеті водія, заповнити всі необхідні поля, додати скан-копії документа, що підтверджує зміну персональних даних, та сплатити за послугу. Отримати замовлене водійське можна через відділення “Укрпошти”, кур’єрською доставкою або в сервісному центрі МВС.

Вам знадобляться скан-копії паспорта та документа, що підтверджує зміну персональних даних. Виконання заявки займе три робочих дні. Також потрібно буде дочекатись, поки документ доїде. Орієнтовна вартість складає 270 гривень за бланк та 294 гривні за логістичні витрати. 

Отримати електронне посвідчення можна і в “Дії”. За це треба буде заплатити 26 гривень.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Україні змінили правила перевірки водіїв на алкоголь. Крім того, Інформатор повідомляв, що в Україні дозволили складати практичний іспит для отримання водійських прав необмежену кількість разів. Також читайте, чи потрібна перереєстрація авто після зміни його кольору.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.