RU
Головна
Дніпро
09:23, 16 Січня
Информатор UA

Интро

У понеділок, 16 січня, на маршрути електротранспорту вийшло 85 одиниць рухомого складу. Також по місту курсують 90 автобусних маршрутів. Їх обслуговують 787 транспортних засобів (з них 151 — автобуси великої місткості).  Про це повідомляє Інформатор із посиланням на департамент транспорту та транспортної інфраструктури міськради Дніпра. Також у понеділок змінився розклад електротранспорту. Станом на 16 січня працюють наступні технічні рейси: Тролейбусні маршрути № 1, 2, 5, 6, 7, 9, 12, 16, 20. Всього 37 транспортних засобів; Трамвайні маршрути № 1, 5, 9, 11, 12, 15, 17, 19. Всього 48 вагонів трамвая. Варто зазначити, що тролейбус №6 курсує в об’їзд місця трагедії через проспект Героїв - провулок добровольці. Далі транспорт курсує за маршрутом. Окрім того, через складну енергетичну ситуацію в країні, розклад руху технічних рейсів може змінюватися.  Раніше Інформатор підбивав підсумки, кому найбільше довіряють українці. Серед лідерів Володимир Зеленський, ЗСУ, церква. Також ми писали, як відновити втрачене пенсійне посвідчення. Повідомляли про те, чи будуть складати під час війни школярі обов’язковий іспит з іноземної мови у 2023 році.

Як у Дніпрі курсує електротранспорт 16 січня: розклад руху

Читать на русском

Читать на русском
Як у Дніпрі курсує електротранспорт 16 січня: розклад руху
Чи працює у Дніпрі електротранспорт

У понеділок, 16 січня, на маршрути електротранспорту вийшло 85 одиниць рухомого складу. Також по місту курсують 90 автобусних маршрутів. Їх обслуговують 787 транспортних засобів (з них 151 — автобуси великої місткості). 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на департамент транспорту та транспортної інфраструктури міськради Дніпра. Також у понеділок змінився розклад електротранспорту. Станом на 16 січня працюють наступні технічні рейси:

  • Тролейбусні маршрути № 1, 2, 5, 6, 7, 9, 12, 16, 20. Всього 37 транспортних засобів;
  • Трамвайні маршрути № 1, 5, 9, 11, 12, 15, 17, 19. Всього 48 вагонів трамвая.

Варто зазначити, що тролейбус №6 курсує в об’їзд місця трагедії через проспект Героїв - провулок добровольці. Далі транспорт курсує за маршрутом. Окрім того, через складну енергетичну ситуацію в країні, розклад руху технічних рейсів може змінюватися. 

Раніше Інформатор підбивав підсумки, кому найбільше довіряють українці. Серед лідерів Володимир Зеленський, ЗСУ, церква. Також ми писали, як відновити втрачене пенсійне посвідчення. Повідомляли про те, чи будуть складати під час війни школярі обов’язковий іспит з іноземної мови у 2023 році.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.